Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Adventura

Toca Race Driver 3

 

Darkness Within : In Pursuit of Loath Nolder - Demo hry ke stažení zdarma - Adventura

!!! Plánované datum vydání: říjen 2007 !!!
Adventura s hororovým podtextem viděná z pohledu vlastních očí, v níž přebíráte roli detektiva Howarda E. Loreida, který byl pověřen vyřešením vraždy bohatého muže Clarka Fielda, jenž se zapletl s okultními vědami.
Hlavním podezřelým je přitom známý soukromý detektiv Loath Nolde, který uprostřed vyšetřování svého posledního případu zmizel a cestoval po celém světě, když navštěvoval různá exotická místa. Nikdo neví proč zmizel a nikdo neví, proč se zase po 5ti letech objevil, aby pokračoval ve vyšetřování případu. Nic to však nemění na tom, že je pro Howarda E. Loreida pořád hlavním podezřelým. Zůstává však záhadou, proč se během vyšetřování vraždy začínají zdát hl. hrdinovi podivné sny, proč jej trápí jeho vlastní psychika.

 Předobjednejte si tuto hru za 699Kč

Toca Race Driver 3

 

EGYPT II-III - Demo hry ke stažení zdarma - Adventura

Kompilace dvou dílů klasických naučných adventur, kterým nechybí ani jedna z náležitostí, které k tomuto specifickému sub-žánru neodmyslitelně patří: dokonale zrekonstruované historické prostředí a zajímavý příběh.

Egypt II: The Heliopolis Prophecy
Město Slunce je ohroženo strašlivou epidemií. Hlavní postavou je novicka kněžka a hledá lék pro obyvatele Heliopolis.

Egypt III: The Fate Of Ramses
Hra pojednává o Egyptskému faraónovi Ramsesovi II, který je ve svých šedesáti letech na smrtelné posteli. Spolu s jeho životem by vyhasla i sláva Egyptské říše a tak nejvyšší egyptský bůh Amon-Re přislíbí, že mu navrátí zdraví a prodlouží čas jeho vlády... zato si však žádá vztyčit ve svém chrámu největší obelisk, jaký kdy člověk postavil.

Koupit plnou verzi hry jen za 299Kč

Micro Machines V4

 

SAM & MAX : Season One (1. série) - Demo hry ke stažení zdarma - Adventura


Vzkříšení adventurní klasiky s detektivem Maxem a jeho parťákem králíkem Samem, kteří na cestách za jednotlivými případy zažívají neuvěřitelná a především pak humorná dobrodružství.
Celkem 6 epizod vás dostane od detektivní kanceláře přes jízdu ulící, mafiánské kasíno, nebo třeba televizní show až do samotného bílého domu. Připravte se na hlášky i narážky na různá témata, které vás dostanou, stejně jako občasná absurdita jakým řeší své případy.

 Koupit plnou verzi hry

Crashday

Aura 2 : The Sacred Rings - Demo hry ke stažení zdarma  - Adventura

Pokračování tajemné puzzle adventury, která potěší zejména příznivce prvního dílu a milovníky adventu typu Myst/Atlantis. Příběh se točí okolo kolekce zvláštních prstenů, jejichž majitel po zkombinování se specifickými artefakty mohl nabýt velké moci a nesmrtelnosti. Tyto prsteny chránil klan zvaný Keepers, které zneklidnil vzkaz od Durada (vůdce konkurenčního klanu), jenž hodlá prsteny získat a nově nabytou moc využít k páchání zla.

 Koupit plnou verzi hry

Micro Machines V4

 

Bone 2 : The Great Cow Race - Demo- Adventura

!!! Plánované datum vydání: 01.05.2007
Pokračování adaptace populárního komiksu, který vás uvrhne do vesnice Barrelhaven, kde vrcholí přípravy na každoroční oslavy spojené s kravskými dostihy. Všichni přiloží ruku k dílu, takže i naši bratranci mají plné ruce práce. Fone Bone pomáhá babičce Rose a její vnučce Thorn v přípravách na zítřejší závod, zatímco Phoney Bone vycítí příležitost ke snadnému výdělku na dostihových sázkách. Stačí, když po vsi rozšíří fámu o neznámé favoritce „Tajemné krávě“, Smiley Bona přinutí se za ní vydávat, v patřičném převleku samozřejmě, a pak už jen přijímat sázky. V momentě, kdy Tajemné kráva nakonec nevyhraje, je z Phoneyho boháč. Co na tom, že v Barrelhaven neznají peníze, i naturálie mají svojí hodnotu.

 Koupit plnou verzi hry Předobjednejte si tuto hru za 299Kč

Crashday

 

Bone : Out of Boneville - Demo- Adventura

!!! Plánované datum vydání: 01.05.2007

Adventurní příběh postavičky jménem Fone Bone, která se ztratila v poušti a nyní vybavena pouze svoji oblíbenou kopií Moby Dicka prozkoumává podivné údolí, hledá svoji rodnou vesnici Boneville a pomalu se zaplétá do čehosi tajemného, co obestírá celé údolí.
Hra je postavena na populárním komiksu od Jeffa Smithe, jehož fanoušci budou v této adventuře doslova jako doma. Ve hře totiž najdou svoje oblíbené charaktery, budou prozkoumávat známé lokace a budou se smát i bát přesně jako při čtení komiksu. Hru si pak jistě nenechají ujít ani fanoušci adventure titulů, kteří zase dají na minulost členů týmu, kteří mají na svědomé řadu skvělých adventure her pod hlavičkou společnosti Lucas Arts.

Koupit plnou verzi hry Předobjednejte si tuto hru za 299Kč

Toca Race Driver 3

 

Myst The Collection - Demo- Adventura


5 dílů adventury Myst tvořící kompletní celek říše tajemných svtětů stvořených na zakázku a to od prvních předělaných dílů, až po ty nejnovější.

Myst: Masterpiece Edition

Nová vylepšená verze původní revoluční hry Myst z roku 1994 s novou 24-bitovou grafikou, přepracovanými 16-bitovými zvuky, nově vyrenderovanými animacemi, či přítomností automatické nápovědy. více...

 Koupit plnou verzi hry

Smash up Derby

 

Delaware St. John Volume 3 : The Seacliff Tragedy - Demo - Adventura

Tentokrát se detektiv Delaware St. John vydává do opuštěného zábavního parku a navíc v noci. Park byl zavřen před čtyřmi lety poté, co zde přišla o život celá stovka lidí. Tato tragédie je ale jen vodítko ke skutečnému zlu.
 

 Koupit plnou verzi hry

Xpand Rally

 

Delaware St. John Volume 1&2 - Demo - Adventura

Seznamte se s Delaware St. Johnem, který oplývá unikátní schopností řešit kdejaká tajemna.

Volume 1: The Curse of Midnight Manor
John se jednou probudí pozdě v noci s podivným voláním o pomoc ve své hlavě a myšlenkou na panství Morrisville, kde také jeho pátrání započne. Jde o opuštěné místo s historií plnou podivných tragických událostí. Dokáže se náš vyšetřovatel vypořádat s kledbou sídla?

Volume 2: The Town With No Name
Ve hlubokém lese na severu leží tajuplné město, které nenaleznete na žádných z map. Již 20 let je město upuštěné po podivném incidentu, kdy dočista zmizeli veškeří jeho obyvatelé. Johna ale cosi do města volá.
 

Koupit plnou verzi hry  

Barrow Hill: Curse of the Ancient Circle

 

Barrow Hill : Curse of the Ancient Circle - DEMO - Adventura

Hororová adventura, jež vás zavádí do hlubin temného lesa, kde je po staletí ukryt tajemný kamenný kruh známý jako Barrow Hill. Jde o starobylé pohřebiště, pod nímž podle všeho číhá něco strašného. Vaším úkolem je tajemství odhalit a objasnit. Během snahy o dosažení cíle na vás při tom čekají oživlé cornwallské legendy, které znovu srší silou a jsou hladové. Jakmile zapadne slunce a tma se rozleze po krajině, již nebude úniku. To co se ukrývá v kamenech a pod kameny Barrow Hillu možná nemělo být nikdy znovu probuzeno.

 Koupit plnou verzi hry

AGON - The Mysterious Codex

 

AGON - The Mysterious Codex - DEMO - Adventura

Klasická first-person point and click adventura (ve stylu atlantis), která se od konkurenčních titulů liší tím, že sestává ze 12ti samostatných a postupně vydávaných epizod.
Každá z těchto epizod je v podstatě samostatných produktem. Přesto však všechny epizody spojují jisté prvky jako je například hlavní hrdina, kterým je profesor britského muzea Samuel Hunt, jež má neobvyklou zálibu v deskových hrách starobylých kultur.
Každá z epizod se odehrává v jiném prostředí a jako červená nit se všemi epizodami táhne koncept deskových her, jež mají co dočinění s historií daného místa a kulturou jeho původních obyvatel.

 Koupit plnou verzi hry

Agatha Christie: Deset malých černoušků CZ

 

Agatha Christie : Deset malých černoušků CZ - DEMO  - Adventura
Detektivní příběh, který vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy od Agathy Christie. Příběh knihy pojednává o 10 osobách, které jsou pozvány na ostrov do opuštěné usedlosti, přičemž ten kdo je pozval vůbec nedorazí. Každá z oněch 10 osob v sobě něco skrývá, něco čeho se bojí. Na ostrově není nikdo a nic jiného a všech 10 lidí tam společně musí zůstat. Každý je tam sám se svým problémem, se svým tajemstvím i se svým strachem. A pak začne jeden po druhém umírat, respektive, někdo jednoho po druhém vraždí.
Hru si užijí i neznalci knížky, díky nečekaným zvratům a novým dramatickým situacím. Hlavní změnou oproti knižní předloze je přítomnost 11 postavy, kterou představuje hráč. Jde o lodníka, který všech 10 osob na ostrov dopraví a poté tam s nimi zůstane. Stejně jako všichni ostatní, musí i on bojovat o svůj život a zároveň se snažit o odhalení vraha.

 Koupit plnou verzi hry

Fahrenheit DVD

 

Fahrenheit DVD - DEMO  - Adventura

Jakoby bez příčiny vraždí obyčejní lidé na veřejnosti cizince. Přestože není mezi vraždami žádná přímá souvislost, všechny jsou páchány podobným stylem.
Lucas Kane se stává jedním z vrahů, když zavraždí cizince na záchodcích restaurace v Brooklynu. Pronásledují ho podivné vidiny a pokouší se být o krok vpředu před policií a zjistit co se s ním vlastně děje.
Inspektorka Carla Valenti a její kolega Tyler Miles jsou pověřeni vyšetřováním. Vodítka k případu je zavedou do oblastí o kterých se jim ani nesnilo.
Mezitím začne předčasně mrznout a Manhattan pokryje sněhová přikrývka a teplota klesá každým dnem. Jedno je jisté, závěrečný odpočet již nastal...
Fahrenheit je thriller zasazený do prostředí New Yorku, který dává hráči jedinečnou příležitost vyzkoušet si obě pozice najednou, roli pronásledovatele i pronásledovaného.

 Koupit plnou verzi hry

EGYPT III - Osud Ramsésův

 

EGYPT 3 - Osud Ramsésův - DEMO  - Adventura

Egypt III: Osud Ramsésův udělá zajisté radost všem příznivcům klasických naučných adventur. Nechybí mu totiž ani jedna z náležitostí, které k tomuto specifickému sub-žánru neodmyslitelně patří: dokonale zrekonstruované historické prostředí a zajímavý příběh.
Ten pojednává o Egyptskému faraónovi Ramsesovi II, který je ve svých šedesáti letech na smrtelné posteli. Spolu s jeho životem by vyhasla i sláva Egyptské říše a tak nejvyšší egyptský bůh Amon-Re přislíbí, že mu navrátí zdraví a prodlouží čas jeho vlády... zato si však žádá vztyčit ve svém chrámu největší obelisk, jaký kdy člověk postavil.
Práce na úžasné stavbě se však náhle zastaví. Staveniště a dělníky postihne nevysvětlitelná kletba...

 Koupit plnou verzi hry

Posel Smrti

 

Psychonauts - DEMO - Adventura

Psychonauts je akční adventura ve které hráč užívá paranormální síly aby se mohl ponořit do mysli bizardních postav. Vypravte se do světa nekonečných možností a překazte tajný plán zlého šílence. Ve hře převezmete roli Raze, silného mladého kadeta na letním táboře. Při cvičení levitace Raz zjistí, že někdo unáší děti a krade jejich mozky. Aby tomu zabránil a získal titul Psychonauta, musí se Raz ponořit do myslí podivných postav a bojovat s nočními můrami a vnitřními démony.

 Koupit plnou verzi hry

Posel Smrti

 

Sherlock Holmes : Případ Stříbrné Náušnice - DEMO -
Příběh této detektivní adventury se začne odvíjet ve večerních hodinách jednoho teplého večera roku 1897, kdy Holmes a Watson dorazí na párty pořádanou sirem Melvynem Bomsbym. V okamžiku kdy má k slavnostnímu prohlášení dojít se však sir Bomsby skácí z neznámých příčin mrtev k zemi. Holmes nečeká na příjezd policie a začne vyšetřovat na vlastní pěst, tak jak to má ve zvyku.

 Koupit plnou verzi hry

Posel Smrti

 

Myst 4 : Odhalení DVD - DEMO -

Myst IV: Revelation je dalším dílem v nesmírně populární sérii adventure her, která se vždy vyznačovala skvělou grafikou, promyšlenými hádankami, zajímavým příběhem a vtahující atmosférou.

Příběh nabídne rodinné drama, které vypráví o osudech dvou bratrů Sirruse a Achenara, kteří se objevili hned v prvním díle. Hráč se podívá do jejich světů, kam je uvěznil otec za strašlivé zločiny. Primárním cílem je vyšetřit zmizení malé holčičky a hlavně to co s tím mají oba bratři společného. Porozumění jejich motivům bude klíčem k úspěchu při řešení mnoha hádanek.
 

 Koupit plnou verzi hry

Posel Smrti

 

Gooka 2 : Záhada Janatrisu - DEMO -

Gooka, vážený soudce, se vrací domů z daleké cesty. Když jeho loď přiráží ke břehu, ještě netuší, co jej doma čeká. Namísto paní jeho domu, sličné Lidry, a namísto radostného výskání jeho syna Yorimara ho uvítají pouze ohořelé rozvaliny. Dozvídá se, že Lidra byla při požáru těžce zraněna a Yorimar unesen neznámo kým a neznámo kam.
 

 Koupit plnou verzi hry

Posel Smrti

 

Posel Smrti - DEMO -

Šlechtic Samuel Gordon se vrací na panství Black Mirror, kde prožil část svého života. Po strašlivých událostech, které stihly jeho rodinu, se rozhodl natrvalo odejít. Tajemná smrt jeho dědečka ho však přinutila změnit názor. Místní detektiv je přesvědčen, že šlo o sebevraždu. Ale Gordonovi neunikne řada nesrovnalostí a vydává se na pátrání, které ho zavede k nečekané pravdě. Posel smrti je hororová detektivní adventure od českých tvůrců, která ohromuje úžasnou atmosférickou grafikou a strhujícím příběhem.

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com