Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Strategie

Smash up Derby

 

Stranger - Demo hry ke stažení zdarma - Strategie

!!! Plánované datum vydání: říjen 2007 !!!
Fantasy realtime strategie s RPG prvky a silnou příběhovou linií, jejíž základem je originální fantasy svět rozdělený na dvě zcela odlišné části - povrch a podzemí. Obě části světa se liší nejenom vzhledem, ale i svými zákonitostmi. Zatímco povrch je chladný, prosvětlený a plný života i konfliktů, tak podzemí je temné, tiché a plné tajemství i pokladů.
Ve hře ovládáte hned několik hlavních postav, respektive hrdinů, přičemž každý z nich má specifické vlastnosti a schopnosti. Ve hře je k dispozici několika znepřátelených hratelných stran, ale svět je samozřejmě obydlen i postavami neutrálními a nechybí ani příšery útočící na všechny a na všechno.
Stranger dále nabízí široké použití magie v různých podobách, příběhovou kampaň s mnoha zvraty a dramatickými situacemi a ekonomický model fungující na neustálém přesunu surovin z podzemí na povrch.

 Předobjednejte si tuto hru za 699Kč

Micro Machines V4

 

Star Wars : Empire at War GOLD - Demo hry ke stažení zdarma - Strategie


Realtime strategie z prostředí Hvězdných válek, která je postavena na zbrusu novém enginu a je zasazena do období mezi Episodou III Revenge of the Sith a Epizodou IV New Hope. Navíc díky datadisku i s možností stát se největším zločincem v celém známém vesmíru.

Star Wars: Empire at War
S použitím nového enginu vytvořeného zkušenými tvůrci z Petroglyph Games se fanoušci Hvězdných válek a kvalitních RTS mohou těšit na epické bitvy v detailně provedeném prostředí řady dobře známých planet včetně Tatooine, Hoth a Dagobah i v nekonečném vesmíru. Kromě epických singleplayer kampaní, ve kterých povedete boje jak ve vesmíru, tak na povrchu planet je přítomen i multiplayer ve dvou módech. Jeden je určen pro dva hráče (Rebelové vs Impérium) a druhý je klasický skirmish až pro 8 hráčů.
Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption (datadisk)
Datadisk pro RTS z prostředí Hvězdných válek, který majitelům původní hry nabízí možnost stát se největším zločincem v celém známém vesmíru od doby, kdy se tímto titulem honosil Jabba the Hutt. K dispozici je řada nových prvků a možností, mezi něž patří upravovatelné a vylepšovatelé základny, možnost bojovat a následně v boji použít spoustu nových i známých jednotek všech frakcí (Rebel B-wings, Imperial TIE interceptors, Darth Vader’s Executor Super Star Destroyer) včetně mocné druhé Hvězdy smrti, nebo super star destoyeru známého jako Eclipse.
Gold Edice navíc obsahuje:
- 5 bonusových map
- Wallpapery
- Šetřiče obrazovky
- Skicy ze sběratelské edice

 Koupit plnou verzi hry jen za 1299Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

Crashday

 

UFO Trilogie - Demo hry ke stažení zdarma - Strategie
 

S touto kolekcí tří veleúspěšných her ze série UFO podniknete dobrodružnou výpravu, která zahrne nejen Zemi, ale i planetu Mars. Připravte se na dlouhé hodiny v této kombinaci týmově orientované taktické akce a globální strategie.

UFO: Aftermath
K Zemi přilétá gigantická kosmická loď a dříve než si lidé všimnou nebezpečí vypouští do horních vrstev atmosféry spory, které se velice rychle množí. Brzy je jich tolik že pokrývají celou oblohu a začínají padat na zem kde zadusí veškerý život. Veškerý? Ne, v podzemních vojenských krytech přežije hrstka šťastlivců a po týdnech, kdy se spory začínají rozpadat mohou znovu začít budovat co bylo zničeno. Nejdříve však musí zjistit co se vlastně stalo a vypořádat se s horami biomasy a samozřejmě také s vetřelci. A právě proto jste tu Vy.
UFO: Aftershock
Je rok 2054. Padesát let po událostech z UFO:Aftermath, kdy mimozemšťané udělali ze Země obrovskou experimentární laboratoř. Lidská rasa přežívá na obrovském letajícím ostrově nazývaném Laputa. Povstání proti přísným a zkorumpovaným vládcům ostrova přerostlo v konflikt, při kterém došlo nešťastně k jeho zničení. Přeživší z přeživších byli opět donuceni hledat si nový domov. Podaří se jim získat zpět Zemi, nyní ovládanou neznámými silami?
UFO: Afterlight
Tentokrát čekejte propracovanější RPG elementy v podobě nového tréninkového systému a užití speciálního vybavení. Významných úprav se dočkala jak část taktická, tak strategická. K dispozici jsou samozřejmě nové technologie ke zkoumání a kupříkladu i nové možnosti diplomatického charakteru, jejichž užití ovlivňu vývoj příběhu.

Koupit plnou verzi hry za 699Kč

GTR

 

Supreme Commander : Forged Alliance - Demo hry ke stažení zdarma - Strategie

!!! Plánované datum vydání: 06.12.2007

Samostatně spustitelný datadisk pro úspěšnou sci-fi RTS Supreme Commander, který navazuje příběhově na události z původní hry, když nabízí zbrusu novou příběhovou kampaň, jež se zabývá dalším vývojem Nekonečné války.
Vedle nové kampaně na vás číhá zbrusu nová hratelná strana, více než 100 nových jednotek všeho druhu (námořní jednotky, orbitální zbraně, špiónské jednotky), nechybí ani nové mapy a samozřejmě i herní prvky pro single a multiplayer část hry.

 Předobjednejte si tuto hru za 550Kč

GTR

 

Rome : Total War Anthology - Demo hry ke stažení zdarma  - Strategie

Výpravná strategie nové generace, která navazuje na úspěch svým přechůdců Schogun a Medieval Total War. Náplní hry je dobývání území a vláda nad starověkým Římem, hlavním cílem je zvolení do funkce římského imperátora. Děj hry je zasazen do dramatického historického období, kdy mocný Řím dobýval nová území, gladiátoři sváděli boj o život v arénách, Spartakus vedl odvážnou vzpouru otroků a kdy vůdce barbarských kmenů Hannibal vedl svou neporazitelnou armádu na útok proti Římu. Rome: Total War používá zcela nový inovativní grafický engine, který přívádí život ve starém Římu k životu. Hra se zaměřuje i na diplomacii a obchod, který je nezbytný k dobré prosperitě impéria.

AKCE : Objednáte-li si u nás tuto hru dostanete ZDARMA ještě další 2 hry z této nabídky:
Inquisition, Chicago 1930, Icewind Dale + datadisky, Icewind Dale II, Fallout Tactics
O které hry máte zájem připište prosím do poznámky při odesílání objednávky.

 

Koupit plnou verzi hry jen za 550Kč + 2 hry zdarma

Toca Race Driver 3

 

Settlers 2 : Vikingové - datadisk - Demo hry - Strategie

!!! Plánované datum vydání: 25.6.2007

Datadisk pro remake The Settlers 2: 10.Výročí, který nabízí zbrusu novou kampaň o 12ti dlouhých misích, v nichž si zahrajete za Římany, Vikingy, Nubijce i Asiaty. K dispozici při tom je i generátor single a multiplayer map, nový systém zajišťující variabilnější úkoly a řada úprav týkajících se multiplayeru (nové lobby, či úpravy uživatelského rozhraní).

 Koupit plnou verzi hry Předobjednejte si tuto hru za 279Kč

Crashday

 

Pirátská antologie (Port Royale 1+2 a Tortuga)  - Demo hry - Strategie

Tato speciální edice vám přináší vůni exotických dálek a dobrodružný svět pirátů hned ve třech velmi podobných, avšak neméně zábavných titulech.
Tortuga: Piráti Nového Světa CZ
Hra se odehrává v Karibiku v 16. až 17. století, kombinuje příběh a strategii bitev na moři. Chyťte bukanýry, napadněte města a poražte slavné piráty. Můžete si vylepšit rozpočet nákupem a prodejem zboží a jeho převozem mezi městy. Díky penězům si pak budete moci také dovolit koupit lepší a rychlejší lodě.
Port Royale CZ
Špičková obchodně-budovatelská strategie ze zlatého věku pirátů a bukanýrů - to je Port Roayle. Na obrovské ploše oceánu Vás jako námořníka čeké spousta dobrodružství, bojů a honba za poklady. Sami se rozhodnete, zda být poctivým obchodníkem a budovat své prosperující impérium, či "lehce" zbohatnout v úloze piráta a stát se postrachem všech v Karibiku.
Port Royale 2 CZ
Staňte se obchodníkem v Karibiku 17. století ve druhém pokračování oblíbené realtimeové strategie Port Royale II. Hra nenabízí pouze pozici obchodníka, ale také roli budovatele a stavitele nových průmyslových struktur, které ve velké míře ovlivní vzhled fungování Nového světa. Nedílnou součástí snažení každého obchodníka a budovatele v Karibiku je starost o nebezpečí ze strany pirátů a vojenských lodí. Proto je důležité vše dopředu důkladně připravit, obchodní lodě vyslat s ozbrojeným doprovodem, který se pirátů nezalekne a naopak je bude až do posledního muže posádky nahánět po celém Karibiku.

Koupit plnou verzi hry za 249Kč

Crashday

 

Wildlife Park 2 CZ - Demo hry - Strategie

Budovatelsko-ekonomická strategie, jež staví na osvědčených prvcích z prvního dílu, ale zároveň nabízí i řadu prvků nových, díky nimž je celá hra ještě o kousek blíže realitě. K dispozici je například nový strategický a obchodní model, realistické počasí, přibyli botanické zahrady a další.
Stejně jako v původní hře i zde zhostíte roli manažera, respektive správce parku a budete se starat o chov zvířat, o to aby jim bylo dobře a měla se jako v bavlnce a mohla se dále rozmnožovat. Kromě zvířat je třeba se starat i o ohroženou flóru.
Hra nabízí jak úkolově orientovanou singleplayer kampaň, tak volný sand-box mód, v němž dostanete neomezené množství finančních prostředků a budete si moci volně a bez stresu budovat svůj park.

 Koupit plnou verzi hry EN  Koupit plnou verzi hry CZ

Crashday

 

Cossacks 1 - Demo hry - Strategie
 

Hra je založena na historických událostech, které se odehrávaly v Evropě v 16.-18. století. Přenese vás do dob, kdy národy a státy byly vytvářeny a ničeny, zlato se měnilo v ohromné armády a nekonečné bitvy zaplavovaly zemi oceány lidské krve. Nyní máte šanci převzít velení nad vojsky až čítající až 8000 jednotek a účastnit se bitev, které prověří vaše dovedenosti mistrovského vojevůdce.

 Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

Genesis Rising : The Universal Crusade - Demo hry Strategie

!!! Plánované datum vydání: květen 2007

Kombinace vesmírné RTS a RPG odehrávající se ve vzdálené budoucnosti, kdy se lidé díky úspěchům při dobývání vesmíru považují za nadřazenou rasu a vůbec si nepřipouští, že by ve vesmíru mohla existovat rasa, jež by se jim mohla vyrovnat. Před lidmi leží dobytí poslední části známého vesmíru, kde se podle domněnek vůdců lidské rasy ukrývá entita odpovědná za vznik života, která je známá jako Universal Heart. Co si lidé myslí se však evidentně liší od skutečnosti. Konec lidské nadřazenosti se blíží a postarají se o něj geneticky sestrojené válečné stroje, které se dokáží bez větších problémů přizpůsobit jakékoli nepřátelské strategii.

Koupit plnou verzi hry Přeobjednejte si tuto hru za 1399Kč

Smash up Derby

 

Europa Universalis 3 - Demo hry - Strategie

!!! Plánované datum vydání: červen 2007

Další díl v populární strategické sérii, který je sice postaven na zbrusu novém enginu, ale jinak zůstává koncepčně totožný se všemi doposud vydanými EU tituly, přičemž některé nové prvky si vypůjčil i z dalších titulů (Crusader Kings, Victoria, Hearts of Iron II a další).

 Koupit plnou verzi hry Přeobjednejte si tuto hru za 899Kč

GTR

 

Theatre of War - Demo hry  - Strategie
 

!!! Plánované datum vydání: červen 2007
Válečná 3D RTS, která se zabývá celým obdobím války od přepadení Polska Německem až po pád Berlína v roce 1945. Hra je plně založená na skutečných událostech i reáliích. Akce se odehrává v reálných lokacích vytvořených s pomocí dobových topografických map. Historii do posledního bodu odpovídají i všechny jednotky, které se ve hře objevují. Každý kousek vybavení, či uniformy byly vytvořeny podle dochovaných informací.

 Koupit plnou verzi hry Přeobjednejte si tuto hru za 280Kč

Micro Machines V4

 

Rush for Berlin CZ - Demo- Strategie

Válečná realtime strategie, která vás zavede na válkou poničená evropská bojiště v období let 1944-1945 a postaví před vás nelehký úkol a to obsadit hlavní město Německa Berlín.
K dispozici jsou celkem 4 hratelné strany (Britové, Američané, Francouzi, Sověti), přičemž hra za každou z nich je naprosto odlišná. Hra je z velké míry postavena na skutečných událostech, ale přesto nabízí možnost měnit historii. Čím více se budete blížit k Berlínu, tím větší nebezpečí na vás bude číhat. Obsazení Berlína je totiž akt symbolizující definitivní porážku Třetí Říše.

 Koupit plnou verzi hry

Crashday

 

Caesar 4 EN - Demo- Strategie
 

První díl v sérii, který oplývá 3D grafickým enginem a zároveň přináší do hry také několik nových prvků i se skutečně žijícím a inteligentním obyvatelstvem.
Hra vás postaví do role ctižádostivého provinciálního vladaře zodpovídajícího se samotnému Césarovi. Ulici po ulici, dům po domu budete klást, až vybudujete město plné spokojených, zdravých a ničím neohrožených obyvatel. Samozřejmě vaše ambice nezůstanou pouze u nadvlády nad městem. Budete také aspirovat na Césara a podle toho se musí ubírat vaše politika.

 Koupit plnou verzi hry EN  Koupit plnou verzi hry CZ

Micro Machines V4

 

Zoo Tycoon 2 : Marine Mania CZ - Demo -  Strategie

Vybudujte si svůj vlastní vodní park s 20ti různými vodu milujícími živočichy od mírumilovného tučňáka až po nebezpečného žraloka. Čekejte spoustu nových budov a vybavení na vodní téma a stejně tak novou dávku zábavy.
 

 Koupit plnou verzi hry Přeobjednejte si tuto hru za 599Kč

Toca Race Driver 3

 

Commandos Strike Force EN - Demo-  Strategie
 

Ačkoliv začínali Commandos jako strategie, s každým dílem přicházelo o něco více akce a teď tu máme akční FPS Commandos: Strike Force.
Hráč bude stejně jako v minulých Commandos ovládat skupinku profesionálů, kde každý člen bude mít své zvláštní schopnosti a tím pádem i svou roli v týmu. Jedním z nich je příslušník "Zelených baretů" se svými bojovými zkušenostmi a schopností používat těžší zbraně, dalším je "odstřelovač" a samozřejmě nechybí "špión", který je neocenitelný kdykoliv je potřeba nenápadnost.
 

 Koupit plnou verzi hry

Colin McRae Rally 2005

 

Act of War GOLD - Demo -  Strategie
 

Realtimeová strategie s vymyšleným příběhem mezinárodního podvodu a geopolitického válečného konfliktu. Tento napínavý příběh napsal autor bestselerů Dale Brown. V roli velitele protiteroristických sil budete bránit města proti několika teroristickým jednotkám.
 

 Koupit plnou verzi hry

 

Age of Empires 3 : The War Chiefs - datadisk - Demo hry (zdarma) - Strategie

Datadisk, který majitelům původní hry nabízí novou singleplayer kampaň, nové jednotky, nové mapy, stejně tak nové herní prvky, vylepšení a nový obsah týkající se všech evropských civilizací z původní hry. Vylepšení týkající se domovského města a samozřejmě i nové hratelné civilizace včetně tří indiánských kmenů (např. Irokézové, Siouxové).
 

 Koupit plnou verzi hry

 

Empire Earth 2 GOLD - Demo hry (zdarma) - Strategie

Empire Earth 2 efektivně vychází z úspěchu svého předchůdce. Najdete zde zvláštní jednotky, schopnosti, vůdce a různé bonusy pro všech 14 rozdílných civilizací. Města, území a hranice, které jsou v jiných real-time strategiích spíše na ozdobu, mají v této hře skutečný význam. Nejenže je musíte hájit, ale můžete s nimi - podobně jako ve skutečnosti - i obchodovat. Na rozdíl od původních her bude nyní počítačová inteligence na vaše činy reagovat pohotověji, dynamičtěji a ne vždy stejně. Čeká vás tak mnohem zábavnější zážitek, neboť nebudete moci přesně vypozorovat, jak se počítačový protivník v dané chvíli zachová. Poprvé v sérii Empire Earth se zde také objeví prvek ročních období a proměnlivého počasí, jako například mlhy nebo sněžení, jež ovlivní i samotné hraní. Budete tak muset svou strategii přizpůsobovat mimo jiné i aktuálním povětrnostním podmínkám.

 Koupit plnou verzi hry

 

Homeworld 2 CZ - Demo hry (zdarma) - Strategie
 


Před dávnou dobou jste se vrátili z vyhnanství, avšak nyní k vám osud nebude tak laskavý. Vaši napřátelé žízní po vítězství, váš Boj teprve začal.
Pokračování úspěšné vesmírné strategie z roku 1999 Vás opět zavede do fantastického 3D vesmíru. Národ Higaranů má nového nepřítele a musí opět bojovat o svou planetu. Prozkoumejte nové galaxie zaplněné mračny plynu, mlhovinami a dalšími vesmírnými jevy. Využijte suroviny z asteroidů k výstavbě nepřemožitelné flotily. Formujte své lodi do útočných skupin a překvapte nepřítele. Součástí hry je i multiplayer přes LAN nebo internet.

 Koupit plnou verzi hry

 

Settlers 2 : 10.výročí - Demo hry (zdarma) -Strategie

Předělávka nenásilné strategické klasiky Settlers 2 z roku 1996, jež oplývá příběhem odvážného římského námořníka Nautila, který se společně s dalšími kapitány snaží najít novou zemi, aby zajistil budoucnost pro kolabující impérium sužované přírodními katastrofami, válkami a dalšími pohromami.

 Koupit plnou verzi hry 
 

 

Sword of the Stars - Demo hry (zdarma) - StrategieObjevujte vesmír a planety v něm, veďte a spravujte své impérium, vynalézejte nové technologie, bojujte, vyjednávejte a hlavě se tím vším bavte. Hra nabízí celkem 4 rasy (Lidé, Hiver, Tarkas, Liir), přičemž každá z nich má svou vlastní technologie, nedostatky i výhody a každá rasa také užívá jiný způsob transportu mezi hvězdnými systémy.

 Koupit plnou verzi hry

 

Wildlife Park 2 - Demo hry (zdarma) - StrategieBudovatelsko-ekonomická strategie, jež staví na osvědčených prvcích z prvního dílu, ale zároveň nabízí i řadu prvků nových, díky nimž je celá hra ještě o kousek blíže realitě. K dispozici je například nový strategický a obchodní model, realistické počasí, přibyli botanické zahrady a další.

 Koupit plnou verzi hry

 

Tropico Anthology - Demo hry (zdarma) - Strategie

Jako nový diktátor jednoho obskurního ostrova v Karibiku musíte pro svůj lid vytvořit oázu prosperity a radosti. Vybudujte farmy, aby se dosyta najedli, domy, aby měli kde bydlet, hospody, ať moc nemyslí na politiku a kostely, kde se spasí jejich duše. Můžete si vybrat socialistickou cestu a budovat státní továrny a doly, těžit dřevo a lovit ryby nebo podlehnout dolarům bohatých kapitalistů a dělat všechno proto aby se u vás cítili dobře američtí turisté. Budete-li úspěšní, lidé budou tančit na náměstí a vyvolávat vaše jméno. Neúspěch? Nic, co by nevyřešilo stanné právo.
 

 Koupit plnou verzi hry

 

Chariots of War - Demo hry (zdarma) - Strategie

Pokračování strategie Legion z prostředí Římské říše, které vás zavede do doby 4000 let zpátky. Do doby, kdy se civilizace teprve rodily a mocné říše bojovaly o vodu, suroviny i ornou půdu. Budete si moci vybrat, zda se hry zúčastníte coby Egypťané, Babyloňané, nubijští válečníci či Asyřané. Vaším úkolem bude svou civilizaci rozvíjet, vyrábět různé druhy zboží a prodávat je svým sousedům, budovat velké armády a vést dobyvačné války.

 Koupit plnou verzi hry

Zoo Tycoon 2: African Adventure EN

 

Zoo Tycoon 2 : African Adventure EN - DEMO

Zoo Tycoon 2: African Adventure udělá z vaší zoo Africké safari. Na tomto datadisku najdete úžasná zvířata, která žijí na africkém kontinentu. Nové mapy z legendárních afrických lokací. Nové budovy, scenérie a kampaně.

 Koupit plnou verzi hry

Tycoon City: New York

 

Tycoon City : New York - DEMO -

Postavte si svůj New York, město které nikdy nespí. Vytvořte si svůj vlastní Manhattan a přes 100 typů hlavních obchodů, můžete vést noční klub, mediální impérium nebo si otevřít lukrativní divadlo na Broadway, možností je nepočítaně. Čím budete úspěšnější, tím bude růst i váš věhlas a vaše tvář se začne objevovat v televizi.
 

 Koupit plnou verzi hry

Empire Earth 2: Art of Supremacy

 

Empire Earth 2 : Art of Supremacy - DEMO -

Vaše dobývání světa pokračuje a k dispozici máte navíc čtyři zbrusu nové civilizace: Francouze, Rusy, Zuly a Masaje. Získejte věhlas chrabrými vítězstvími na vzdálených bojištích od větrných ruských plání až po africké pouště a staňtě se největším vojevůdcem minulosti, současnosti i budoucnosti!

 Koupit plnou verzi hry

FIFA Manager 06

 

FIFA Manager 06 - DEMO -

Další díl v populární sérii sportovních simulací od EA, v nichž hráč přebírá roli manažera vybraného fotbalového klubu a snaží se s ním dosáhnout co největších úspěchů.
 

 Koupit plnou verzi hry

1944: Bitva v Ardenách

 

1944 : Bitva v Ardenách - DEMO -

Na začátku byli Desert Rats vs. Afrika Korps, pak přišel D-Day a nyní je tu 1944: Battle of the Bulge. V pořadí již třetí díl série WWII Battle Collection. Historicky přesná realtimová 3D strategie odehrávající se na autentických bojištích II. světové války, tentokrát v belgických Ardenách. Oživte minulost, prožijte ty nejtěžší bitvy v těch nejdrsnějších podmínkách nejkrutějšího světového konfliktu! 20 misí ve 3 kampaních v rámci hry jednoho hráče, 10 map pro hru po síti hratelnou ve 3 různých herních režimech, 15 nových jednotek oproti předchozím dílům, bojovat můžete za Spojence i za Osu.
 

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com