Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Závody

Smash up Derby

 

Need For Speed 3 Hot Pursuit - Demo hry ke stažení zdarma - Závody

Své doby automobilový král, který nabízí stále velmi kvalitní jízdu v několika nablýskaných vozech nejen řidičských rebelů, ale také za stranu policejní. Kromě klasických módů se tak přímo nabízejí speciální s muži zákona za volantem. Hrát vám do toho bude navíc jedna ze 14ti zpříjemňujících skladeb během jízd a dalších 9 v menu.

 Koupit plnou verzi hry

Crashday

 

18 Wheels of Steel : Haulin - Demo- Závody
 

Další pokračování simulátoru od českých tvůrců, ve kterém se coby řidič kamionu proháníte po pobřežích Ameriky. Těšit se můžete na nové prostředí, kamiony i některé technické zlepšení.

 Koupit plnou verzi hry

Flatout

 

Xpand Rally Xtreme - Demo - Závody

Nástupce závodního titulu XPand Rally, který nabízí podobný obsah jako původní hra, jenom posunutý do poněkud extrémnější a tak o něco zajímavější roviny. Jak už název naznačuje, rovina je to extrémní, takže vedle klasických rallye vozidel hra nabízí také rychlé GT speciály, DTR buginy, 4x4 off-roady, Monster Truck speciály a další.

 Koupit plnou verzi hry

 

RPM Tuning - Demo hry (zdarma)  - Závody


Klon Need for Speed: Underground, který však navíc nabízí poškození vozidel a tisíce možností tuningu. Až upravíte svoje auto, můžete s ním jet do ulic Los Angeles a hledat své protivníky se kterými se můžete vsadit o pár dolarů. Jestliže jste upravili i motor, není problém vyhrávat peníze na další úpravy.

Hlavní rysy :
- nepřeberné množství dílů karoserie, motoru i interiéru vozu
- poškození vozidel
- realistické tratě
- Adventure mód a Quick race.

 Koupit plnou verzi hry

 

GTR 2 - Demo hry (zdarma) - Závody


Pokračování realistické závodní simulace s vynikajícím grafickým zpracováním a zároveň do detailu provedenými modely vozidel, vylepšenými jízdními vlastnostmi, novým modelem poškození a dynamickým střídáním počasí včetně dne a noci.

 Koupit plnou verzi hry

Micro Machines V4

 

Micro Machines V4 - DEMO -

Další díl v sérii, která si svůj pobyt na vrcholu veřejné popularity užila na konci minulého století. Příznivci série se mohou těšit na tradiční Micro Machines závodění, jež se bude odehrávat na široké paletě originálních i z minulých dílů dobře známých tratí jako je koupelna, ranní stůl při snídani, zahrada, kulečníkový stůl, chemická laboratoř, střecha, stoka, muzeum, supermarket, farma a spoustě dalších.
 

 Koupit plnou verzi hry

Crashday

 

Crashday - DEMO -

Akční závodní titul, jež vás uvádí do světa adrenalinových závodů a šílených kaskadérů, kde jsou povoleny věci normálně nepřípustné, či nemožné. Záleží pouze na vás, zda svoje vozidlo rozbijete na padrť při úžasném kaskadérském kousku, nebo dáte přednost raději závodu jeden proti jednomu na vybrané rychlostní dráze. Zakázána není samozřejmě ani soutěž nervů, kdy proti sobě pojedou dva soupeři vstříc čelnímu střetu.

 Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

Toca Race Driver 3 - DEMO

TOCA Race Driver 3 je nejnovějším pokračováním série závodních her od společnosti Codemasters. Ke všem závodním disciplínám obsažených ve druhém díle přidává Race Driver 3 mnoho dalších a tak zde téměř určitě najdete ten typ závodů, který vám sedí. Najdete tu šampionát vozů GT, DTM, V8, dragstery, rally, motokáry a mnoho dalších.

 Koupit plnou verzi hry

Smash up Derby

 

Smash up Derby - DEMO -

Chytněte se pevně volantu až vám napětím zbělají prsty. Za krátkou chvíli, hned jak započne závod, se zakousnou vaše kola do štěrku na dráze. Nebudete mít čas na dlouhé rozmýšlení! V nestřeženém okamžiku se vás budou vaši soupeři snažit předjet a vyřadit vaše auto ze závodu. Nesmíte se nechat. Využijte všech 300 koní pod kapotou vašeho výkonného auta a ujeďte svým protivníkům nebo je zničte. Ať pocítí chuť prachu a špíny.
 

 Koupit plnou verzi hry

GTR

 

GTR - DEMO -

Hra GTR je realistická závodní simulace inspirovaná závody FIA GT Championship a obsahuje auta a řidiče ze sezóny 2003. Byla vyvinuta a testována řidiči z FIA GT a využívá aktuální data hlavních týmů.

 Koupit plnou verzi hry

Xpand Rally

 

Xpand Rally - DEMO -

Detailně propracované modely moderních aut a fyzikální model vytvořený ve spolupráci s prefesionálními jezdci rally, to by měly být hlavní přednosti této hry. K vizuální stránce by pak mělo přispět realisticky ztvárněné počasí a animovaná krajina.
 

 Koupit plnou verzi hry

Colin McRae Rally 2005

 

Colin McRae Rally 2005 - DEMO -

Zbrusu nový herní mód "Kariéra" bude patřit k největším lákadlům Colin McRae Rally 2005. Každý, kdo propadl kouzlu závodních aut, si bude moci vyzkoušet vývoj skutečného závodního jezdce - od regionálních klubových soutěží až po souboje s nejlepšími závodníky na světě. Své dovednosti bude moci předvést ve dvaceti různých typech závodů, jako jsou poháry, superpoháry, šampionáty a mnohé další.

 Koupit plnou verzi hry

Flatout

 

Flatout - DEMO -

Všechna auta se těsnají na startovní čáře bok po boku, plech na plech. Kdokoliv se tak může na konci rovinky dostat na první místo. V první zatáčce se ale také ze závodních aut může lehce stát hromada zmačkaného plechu. Pokusíte se prodrat do čela, nebo se vzdáte okamžitého pořadí a využijete nepoškozeného vozu?

 Koupit plnou verzi hry

Trackmania

 

Trackmania - DEMO -

Závody aut v novém stylu. Nejde jen o to být nejrychlejší, ale také o to, jak se dokážete vypořádat s nástrahami tratě. Dráhy jsou plné skoků, ramp a jiných záludností. To vše prověří vaši schopnost řízení a orientaci v prostoru.
 

 Koupit plnou verzi hry

Rally Championship Extreme

 

Rally Championship Extreme - DEMO -

Rally Championship Xtreme přináší propracovaný herní engine. Hra obsahuje kvalitní fyzikální model včetně dokonalého modelu poškození vozu. Další zajímavou novinkou je dostatečně velká plocha, po které se může vůz pohybovat, nejsme tudíž omezeni jen šířkou tratě, ale dá se bez problému například špatně odbočit a vyjet z tratě ven. Propracování okolí je dostatečně detailní stejně tak jako model auta.
 

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com