Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - RPG

Crashday

 

Avencast : Rise of the Mage - Demo hry ke stažení zdarma - RPG

!!! Plánované datum vydání: 30.10.2007 !!!

3D akční RPG s adventurními prvky zasazené do magického království Aldgarth, které postihne strašlivá pohroma. Démoni si ze své dimenze vytvoří právě do Aldgarthu portál a začnou tuto krásnou zemi kazit svojí stále početnější přítomností. Doposud poklidné království tak terorizuje armáda démonů.

Naštěstí jste tu vy, který(á) nezoufá jako ostatní a skrze onen portál se rozhodnete zjednat nápravu přímo ve světě démonů, kde musíte porazit samotného maršála Morgatha a také odhalit pravdu o své minulosti.

 Předobjednejte si tuto hru za 699Kč

Micro Machines V4

 

Dawn of Magic - Demo hry - RPG

!!! Plánované datum vydání: červen 2007
Za své zločiny v posmrtném životě byl Modo potrestán ztrátou nadpřirozených sil a vyhnanstvím na Zemi. Nyní se Modo snaží získat své schopnosti zpět a pomstít se tak že Zemi zničí. Hráč se musí rozhodnout zda se v tom Modovi pokusí zabránit, nebo mu naopak pomůže. Může si k tomu zvolit postavu pekařovy ženy, divokého cikána, tlustého mnicha nebo nemotorného učence.
Blood Magic je fantasy RPG s hojným využitím magie. Hra je usazena do propracovaného pseudostředověkého rámce a umožňuje hráči širokou škálu možností vývoje postavy a výběru úkolů.
Největší inovaci na poli RPG her dosahuje systém magie, máte výběr ze 60 základních kouzel, které je ale možné kombinovat. Ve hře je také přes 100 druhů zbraní.
Blood Magic obsahuje multiplayerové kampaně a také možnost duelů nebo hromadné bitvy v rozlehlé aréně.

 Koupit plnou verzi hry Předobjednejte si tuto hru za 899Kč

Crashday

 

Spellforce Pack (1.díl + datadisky + 2.díl) - Demo- RPG

 

Kompilace her na téma SpellForce obsahující první díl hry Spellforce: The Order of Dawn + oba datadisky Spellforce: The Breath of Winter a Spellforce: Shadow of Phoenix a ještě navíc základ pokračování Spellforce 2: Shadow Wars. více...
 

Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

Silverfall - Demo-  RPG

!!! Plánované datum vydání: 09.03.2007
Fantasy akční RPG, které se odehrává v originálním fantasy světě, kde vládne magie a proti sobě stojí čtyři navzájem znepřátelené rasy. Každá z ras má trošku jiný pohled na život a na to, jakým způsobem jej strávit. Jedni věří vědě, druzí zase naprosto důvěřují přírodě. Konflikt je tedy nasnadě.
Každá z ras nabízí hrdinu, či hrdiny, které si můžete upravit k obrazu svému, což platí o vzhledu i vlastnostech. Ve hře samotné pak na vás čeká více než 150 unikátních nepřátel/monster, kteří jsou stejně jako celá hra zpracováni s pomocí moderního grafického zázemí.
 

 Koupit plnou verzi hry

Smash up Derby

 

Day Watch - Demo - RPG

!!! Plánované datum vydání: 30.04.2007

Pokračování plánované trilogie mixu tahové strategie s RPG, jejíž první díl, nesl název Night Watch (Noční hlídka), dle stejnojmenného filmového snímku.
Tentokrát je boj mezi dobrem a zlem globální. Pusťte se se svou skupinou paranormálních jedinců do vřavy boje v mnoha známých lokacích rozmístěných po celém světě.

 Koupit plnou verzi hry Přeobjednejte si tuto hru za 299Kč

Trackmania

 

Dungeon Siege 2 : Deluxe - Demo - RPG


Speciální Deluxe edice, která obsahuje kromě původní hry také datadisk "Broken World" a navíc ještě speciální DVD s vývojem hry, wallpapery, portréty a mapy.
 

 Koupit plnou verzi hry

Rally Championship Extreme

 

Bonez Adventures - dil 1. Fulaova hrobka - Demo - RPG

Kombinace akčního 3D RPG a adventury, která vás v kůži mladého archeologa jménem Mac Bonez zavede na celou řadu vzhledově zajímavých lokací ve starém Egyptě včetně archeologických vykopávek, tržiště, knihovny v Káhiře, starobylé pyramidy a dojde i na dobrodružnou plavbu po řece Nil.
 

 Koupit plnou verzi hry

 

Harbinger - Demo hry (zdarma) - RPG

Sci-fi RPG ala Dïablo odehrávající se na lodi Harbinger, kde kontrolujete střídavě tři postavy, mezi nimi člověka, gladiátora a mimozemšťana culibina, kteří mají všichni dost odlišné schopnosti a závisí jenom na vás, se kterým z nich se rozhodnete vyrazit na obtížnou cestu za spasením vesmírné lodi Harbinger.

 Koupit plnou verzi hry

Etrom: The Astral Essence

 

Etrom : The Astral Essence - DEMO -

RPG zasazené do temného neogotického světa, kde se spojuje moderní svět plný vyspělých technologií s mystikou starobylých civilizací.

Kromě zamotaného příběhu s několika liniemi hra nabízí spoustu akčních krvavých soubojů, rozlehlé lokace rozkládající se na území čtyř futuristických států, silné nepřátele včetně mocných démonů.

 Koupit plnou verzi hry

Dungeon Siege II: Broken World

 

Dungeon Siege 2 : Broken World - DEMO -

Datadisk pro Dungeon Siege II, jehož příběh přímo naváže na události z konce DSII a majitelům původní hry nabídne zbrusu novou singleplayer kampaň, novou hratelnou rasu, nové předměty a hlavně nový a tolik vítaný multi-class systém vývoje postavy, díky němuž si budou moci hráči konečně vytvářet postavy dle svých představ.v

 Koupit plnou verzi hry

Neverwinter Nights 2

 

Neverwinter Nights 2 - DEMO -

Pokračování D&D 3D RPG, které vás opět zavede do detailně zpracovaného fantasy světa Forgotten Realms, abyste si tu prožili další úžasné dobrodružství. NW2 využívá nového enginu, což znamená nádherné grafické zpracování celého světa včetně globální mapy i jednotlivých lokací.

 Koupit plnou verzi hry

Titan Quest CZ

 

Titan Quest CZ - DEMO -

Titani, bohové před bohy, utekli ze svého věčného vězení aby seslali zkázu na zemi. V tomto zápase mezi novými a starými bohy to nakonec budou lidští hrdinové kdo rozhodne o osudu lidstva. Hráč se musí probojovat Antickým světem a odhalit tajemství potřebné k uvěznění starých bohů.

 Koupit plnou verzi hry

Spellforce 2: Shadow Wars

 

Spellforce 2 : Shadow Wars - DEMO -

Ve hře Spellforce 2 Shadow Wars bude hráč hrát jako Avatar a chránit svět Eo a jeho rasy před ovládnutím novým nepřítelem. Budete pátrat a překonávat překážky jako v klasické RPG, ale také řešit strategické výzvy při vedení armády. Jako Avatar se pokusíte odolat invazi Pactu, který vás nutí vytvořit novou alianci. Povedete jednu ze tří stran - The Realms, The Clans a The Pact a budovat základny pro shromažďování zdrojů a připravovat se na bitvy, které jsou hlavní náplní Spellforce. Budete také podporováni hrdiny, které si můžete upravit pomocí spousty schopností, kouzel, předmětů a zbraní.

 Koupit plnou verzi hry

GODS: Lands of Infinity

 

GODS : Lands of Infinity - DEMO -

3D RPG situované do originálního fantasy prostředí odehrávající se z perspektivy vlastních očí, ve velmi živém prostředí obývaném víc než dvěma stovkami postav a monster, proti kterým bojujete ve speciálním tahovém systému boje.
 

 Koupit plnou verzi hry

Neverwinter Nights Diamond

 

Neverwinter Nights Diamond - DEMO -

Neverwinter Nights je špičkové RPG od Bioware, které překonává i legendární Baldurs Gate 2. Ačkoliv byl na hře prezentován nejvíce dokonalý multiplayer, nečekanou kvalitu nabízí i singleplayerová kampaň, která nabízí více než šedesát hodin hraní. Zápletka je postavena na hledání léku pro město Neverwinter, ve kterém řádí záhadná a běžnou magií neléčitelná epidemie. Hlavní hrdina, bude-li chtít městu pomoci, musí sbírat stopy vedoucí k léku a přitom nezapomenout na vlastní starosti.

 Koupit plnou verzi hry

Restricted Area DVD

 

Restricted Area DVD - DEMO -

Příběh hry je situován do roku 2083, kdy se celý svět nachází ve velmi zvláštní situaci. Příroda už prakticky neexistuje, pokud si pod tímto označením člověk nepředstaví kontaminované pouště, pustiny a ruiny obývané pouze mutanty. Veškerý život se odehrává pouze v obrovských městech zahalených do mraků smogu.
 

 Koupit plnou verzi hry

Dungeon Siege II CZ

 

Dungeon Siege 2 CZ - DEMO -

Před tísici lety zkřížili Azunaiští rytíři meče se Zaramothovými legiemi v konečné bitvě dlouhého povstání. V okamžiku, kdy Zaramothův měč střetnul s Azunaiovým štítem se země otřásla. Magické síly se uvolinily v ohromném výboji a zničiliy obě armády. Na místě zůstala jen rozvrásněná zem jako připomínka tohoto souboje, tomu místu se od té doby říká Plain of Tears.
 

 Koupit plnou verzi hry

Beyond Divinity

 

Beyond Divinity - DEMO -

Hlavní hrdina svádí neustálý souboj se zlem. Při boji s jedním mocným nekromancerem je uvrhnut do jiné dimenze, kde je jeho duše připoutána k temnému rytíři. Společně se musí vydat na dlouhé dobrodružství a zrušit kletbu, která je oba sužuje…

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com