Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Simulátor

GTR

 

Rowans Battle of Britain - Demo hry ke stažení zdarma - Simulátor

Ponořte se do 28mi speciálně navržených misí v britském vzdušném prostoru během 2.světové války. Připravte se nejen na zběsilé vzdušné souboje, ale také strategické rozhodování.

 • Pětice autentických letounů.
 • Možnost chopit se nejen pilota, ale i střelce.
 • Realistické zpracování jižní Anglie spolu s Londýnem.
 • Multiplayerové bitvy po síti i přes internet.

 Koupit plnou verzi hry jen za 199Kč

Smash up Derby

 

Ship Simulator 2008 - Demo hry ke stažení zdarma - Simulátor

!!! Plánované datum vydání: 01.10.2007

Námořní simulace, která všem zájemcům nabízí možnost ovládat celou řadu různých druhů lodí včetně motorových člunů, plachetnic, vodních taxi a nákladních lodí, s nimiž se budete plavit v řadě známých přístavů a vodních ploch po celém světě.

 • Lodě i lokace vytvořeny přesně dle skutečných předloh.
 • 9 zbrusu nových lodí včetně tankeru a záchranné lodi.
 • 3 nové lokace (San Francisco, Southampton/Solent a Marseille).
 • Reálná simulace chování vodní hladiny včetně vln.
 • Dynamické střídání počasí i dne a noci.
 • Viditelné poškození lodí.

 Předobjednejte si tuto hru za 1099Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

Crashday

 

Bus Driver - Demo hry ke stažení zdarma - Simulátor 

Autobusová simulace, jejímž základem je model řízení, který vyžaduje zručnost, předvídavost a rychlé reakce. Čekají na vás různé úkoly, spočívající většinou v dopravení někoho někam. Obvykle přitom nejde o jedince, ale celou skupinku lidí, která chce být na místě určení co nejdřív, ale zároveň nesnese žádnou nebezpečnou jízdu.
Zažijete například eskortu vězňů za přísných bezpečnostních podmínek, přepravu basketbalového týmu v čas na stadión, či sběr a odvoz dětí do školy

 • Více než 10 různých autobusů.
 • Dodržování jízdního řádu.
 • Ježdění podle prvidel.
 • Celé město plné jednotlivých čtvrtí.
 • Měnící se venkovní počasí mající vliv na řízení.
 • Střídání dne a noci.

Koupit plnou verzi hry

Micro Machines V4

 

Mechwarrior 4 : Vengeance - Demo hry ke stažení zdarma - Simulátor

Samostatný nástupce akční hry Mechwarrior 4 s novou kampaní, kterou lze dokončit hned na tři různé způsoby, dále dostatkem nových multiplayerových map, taktéž mechů a vůbec poprvé v celé sérii, budete hrát především za účelem vlastního obohacení a tak se budete moci do mise vydat až v 8mi členném týmu žoldáků.

 

 Koupit plnou verzi hry

Micro Machines V4

 

Combat Wings : Battle of Britain - Demo hry - Simulátor


Něco nového je ve vzduchu, a je to něco víc než jen hukot stovek leteckých motorů... Zatímco Luftwaffe zahajuje letecký útok, méně početné Královské letectvo se snaží dostat do boje nové letouny, které jim mají pomoci zajistit vítězství proti silnějšímu soupeři. Čeká je úspěch? Je to na vás a vašich letounech Hurricane a Spitfire.
 

 Koupit plnou verzi hry

GTR

 

Ship Simulator 2006 Add-On - Demo - Simulátor

Oficiální přídavek přinášející 6 nových lodí od klasické jachty až po nejmodernější výletní loď, jejíž kapacita činí až 1000 pasažérů. Na rozdíl od původních lodích (kromě Titanicu), se po veškerých nových lodích lze procházet a navíc mají i tu výsadu, že je možné je kormidlovat přímo z můstku.

 Koupit plnou verzi hry  

 

Flyboys Squadron - Demo hry (zdarma) - Simulátor

Letecký simulátor historických letadel podle stejnojmenného filmu, jehož tématikou je 1.světová válka. Dostanete možnost usednout do pilotního křesla deseti nejslavnějších typů věrně nasimulovaných letounů dané doby.

Ač jsme hra zaměřená především na online hvraní nabízí také singleplayer, který čítá 12 misí, na nichž můžete nejdříve vypilovat své schopnosti bojového letce, než se nakonec pustíte do bitky se stovkami dalších hráčů online.

 Koupit plnou verzi hry

Hunting Unlimited 2

 

Hunting Unlimited 2 - DEMO -

Jeden z nejpropracovanějších simulátorů lovu na trhu se vrací v celé své kráse s mnoha vylepšeními a to nejen po grafické stránce. Ve hře si zahrajete celých 75 misí a pokud vás přestanou bavit, je zde přiložen editor. Lov zvěře je nyní navíc obohacen o tzv. matrix zpomalovací mód, kdy kamera za zpomaleného chodu následuje vystřelenou kulku/šíp.

 Koupit plnou verzi hry

Armed Forces Collection

 

Armed Forces Collection - DEMO -

Kompilace čtyř růných her válečného zaměření od společnosti Novalogic:

Armored Fist 3
Vítejte ve frontových liniích, v nichž do práce pojedete v 70 tunách ocele, jež chrlí oheň a zkázu. Ujměte se velení a bojujte chytře. Přiveďte své vojáky zpět domů živé.

F-16 Multirole Fighter
Na svou dobu až děsivě hardwarově i psychicky náročný letecký simulátor od Novalogicu, který je podobně jako většina simulátorů od této firmy určený především pro opravdu zkušené virtuální piloty.

Delta Force 2
Pokračování úspěšné akční střílečky, ve které se ujímáte role člena speciální jednotky operující v těch nejnepřístupnějších oblastech hluboko za nepřátelskou linií.

Comanche 4
Nejprodávanější série simulátoru bojového vrtulníku Comanche se vrací na naše monitory. Usednete do pilotní kabiny slavného bojového vrtulníku Comanche RAH-66. V 6 kampaních pro jednoho i více hráčů se naučíte plně ovládat tento ohromný stroj. Naučíte se využívat terén ve váš prospěch a utkáte se v soubojích s mnoha kvalitními protivníky.

 Koupit plnou verzi hry

Loco Mania

 

Loco Mania - DEMO -

Simulace výpravčího, jehož úkolem je kontrola pohybu vlakových souprav. Hra nabízí celkem 12 map s různě obtížnými tratěmi, jež jsou situovány do atraktivních a do posledního detailu smyšlených lokacích. Primárním úkolem v každé misi je dostat jeden či více vlaků do bodu určení co nejrychleji a bez srážky s jiným vlakem.

 Koupit plnou verzi hry

Trophy Hunter 2003

 

Trophy Hunter 2003 - DEMO -

Další díl simulátoru lovení, který ovšem nepřináší jen vylepšenou grafiku, ale především nové vymoženosti, které hru zpříjemňují a zároveň jí dodávají na větší autentičnosti. Na vlastní kůži budete moci přikrčeně sledovat jelena na pastvě v hledáčku od dalekonosné pušky a nebo si nejprve vábničkou zvíře přilákat blíže a tiše po něm vystřelit šíp ze speciálně upraveného luku pro lov.

 Koupit plnou verzi hry

Virtual Skipper 4

 

Virtual Skipper 4 - DEMO -

V poslední verzi simulátoru Virtual Skipper můžete plachtit na nejlepších plachetnicích světa po 12 různých místech na moři, které hostí prestižní mezinárodní soutěže. Přizpůsobte plavbu počasí a povětrnostním podmínkám a vyhrajte svou první regatu.

 Koupit plnou verzi hry

Air Conflicts

 

Air Conflicts - DEMO -

Arkádová letecká simulace odehrávající se v době 2. světové války, která nabízí 10 nelineárních kampaní za sověty, němce i spojence, jež jsou z větší části postaveny na skutečných historických událostech, což dohromady znamená přes 200 misí s převážně odlišnou náplní.

 Koupit plnou verzi hry

Mechwarrior 4: Vengeance

 

Mechwarrior 4 : Vengeance  - DEMO -

Mechwarrior 4 touhy skalních příznivců série plně uspokojuje - přibylo několik nových mechů, hra byla obohacena o dramatický příběh a grafický engine je naprosto excelentní. Cílem tvůrců hry však bylo přitáhnout k Mechwarrioru i nováčky. Ti se můžou do hry vrhnout, aniž by přečetli z manuálu byť jen jediné písmenko, a to díky výbornému tutorialu a zjednodušenému ovládání.

 Koupit plnou verzi hry

Star Wraith IV Reviction

 

Star Wraith 4 Reviction - DEMO -

Star Wraith IV Reviction je čtvrtý díl vesmírného bojového simulátoru. Jako člen elitní skupiny bojových pilotů jste byl tajně převelen hluboko do nepřátelského území a nebudete mít žádnou podporu. Můžete být vyslán do dolů pro zdroje nebo na průzkum do nepřátelského vesmíru. Máte schopnosti nezbytné k tomu abyste se stal hvězdným bojovníkem budoucnosti?
Singleplayerová kampan obsahuje 25 misí, další mise si můžete vytvořit v editoru misí. V multiplayeru může hrát až 8 hráčů přes LAN nebo internet. Plně interaktivní prostředí - planety, asteroidy, jeskyně, planetární terén, mlhovina.

 Koupit plnou verzi hry

18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal

 

18 Wheels of Steel : Pedal to the Metal  - DEMO -

Staňte se řidičem kamionu, rozvážejte zboží a vydělávejte peníze. Když vyděláte dost, můžete si koupit lepší kamion a zaměstnat další řidiče. Potom už je složitější koordinovat jejich jízdní trasy, ale zase vám penízky přibývají mnohem rychleji.

 Koupit plnou verzi hry

Enigma: Rising Tide GOLD

 

Enigma : Rising Tide GOLD - DEMO -

Realistický a přitom zábavný simulátor mořských bitev odehrávající se nejen na hladině, ale také pod ní. Ačkoliv je bitva fiktivního rázu, autoři kladli důraz na co největší věrohodnost modelů a hlavně snadné ovládání pro ničím nekažený požitek z hraní. Ten ještě násobí možnost používání nejen torpéd, ale také děl, protileteckých kanónů nebo třeba hlubinných min.
 

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com