Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Novinky

Rozesílání novinek - přejete si aby jste byli informování o novinkách na našich stránkách? jestli ANO? tak stačí jen zaregistrovat váš e-mail no níže uvedeného formuláře:

Crashday

 

Avencast : Rise of the Mage - Demo hry ke stažení zdarma - RPG

!!! Plánované datum vydání: 30.10.2007 !!!

3D akční RPG s adventurními prvky zasazené do magického království Aldgarth, které postihne strašlivá pohroma. Démoni si ze své dimenze vytvoří právě do Aldgarthu portál a začnou tuto krásnou zemi kazit svojí stále početnější přítomností. Doposud poklidné království tak terorizuje armáda démonů.

Naštěstí jste tu vy, který(á) nezoufá jako ostatní a skrze onen portál se rozhodnete zjednat nápravu přímo ve světě démonů, kde musíte porazit samotného maršála Morgatha a také odhalit pravdu o své minulosti.

 Předobjednejte si tuto hru za 699Kč

Toca Race Driver 3

 

Darkness Within : In Pursuit of Loath Nolder - Demo hry ke stažení zdarma - Adventura

!!! Plánované datum vydání: říjen 2007 !!!
Adventura s hororovým podtextem viděná z pohledu vlastních očí, v níž přebíráte roli detektiva Howarda E. Loreida, který byl pověřen vyřešením vraždy bohatého muže Clarka Fielda, jenž se zapletl s okultními vědami.
Hlavním podezřelým je přitom známý soukromý detektiv Loath Nolde, který uprostřed vyšetřování svého posledního případu zmizel a cestoval po celém světě, když navštěvoval různá exotická místa. Nikdo neví proč zmizel a nikdo neví, proč se zase po 5ti letech objevil, aby pokračoval ve vyšetřování případu. Nic to však nemění na tom, že je pro Howarda E. Loreida pořád hlavním podezřelým. Zůstává však záhadou, proč se během vyšetřování vraždy začínají zdát hl. hrdinovi podivné sny, proč jej trápí jeho vlastní psychika.

 Předobjednejte si tuto hru za 699Kč

Smash up Derby

 

Arma : Armed Assault (Zlatá edice) - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

Vojenská bojová simulace od tvůrců Operace Flashpoint včetně datadisku s názvem Queens Gambit. Děj hry se odehrává v novodobém světě, příběh kampaně je inspirován současnými událostmi, vojenskými strategiemi a politickými doktrínami, hratelnost se soustředí na volnost akce.
Arma: Armed Assault
Následník taktické simulace Operation Flashpoint přichází s novým příběhem z ostrova Sahrani, kde se skupina amerických vojáků ocitne uprostřed ozbrojeného konfliktu severní komunistické země a prodemokratického jihu. Tato hra vám nabídne vše, co bylo tak zábavné na Operaci Flashpoint a ještě něco navíc: realistické zbraně, desítky vozidel včetně letadel a člunů, bojiště o rozloze neuvěřitelných 400 čtverečních kilometrů a stovky hodin zábavy při hře s živými protivníky. Postavte se do čela jednotky, která zastaví postup diktátora!
Arma: Armed Assault - Queens Gambit (datadisk)
První datadisk pro taktickou vojenskou simulaci, který nabízí dvě nové příběhové kampaně a nové multiplayer mise. Těšte se na masivní bitvy na známém ostrově Rahmadi a novém ostrově Porto. Druhá nová kampaň se jmenuje Royal Flush a odehrává se 18 měsíců po skončení původního konfliktu. 

Koupit plnou verzi hry za 880Kč

GTR

 

Rowans Battle of Britain - Demo hry ke stažení zdarma - Simulátor

Ponořte se do 28mi speciálně navržených misí v britském vzdušném prostoru během 2.světové války. Připravte se nejen na zběsilé vzdušné souboje, ale také strategické rozhodování.

  • Pětice autentických letounů.
  • Možnost chopit se nejen pilota, ale i střelce.
  • Realistické zpracování jižní Anglie spolu s Londýnem.
  • Multiplayerové bitvy po síti i přes internet.

 Koupit plnou verzi hry jen za 199Kč

Micro Machines V4

 

F.E.A.R. GOLD Edition - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

!!! Plánované datum vydání: 14.11.2007 !!!

F.E.A.R. - Directors Edition (PC)
Neznámá militantní skupina ovládla významný vesmírný komplex, zajala rukojmí, ale nezveřejnila žádný seznam požadavků. Vláda reagovala vysláním nejlepších speciálních jednotek. Tajemný výboj však přeruší komunikaci s týmem. Když je o několik okamžiků později spojení obnoveno, je jasné, že protivník měl tentokrát jednoznačně navrch. Na záběrech z akce je zachycen neuvěřitelný masakr, cosi dokázalo doslova rozervat vojáky dřív než stihli jakkoliv zareagovat.
Poslední záchranou jsi ty a jednotka F.E.A.R. určená k boji s neznámými a neobvyklými nepřáteli. Byl jsi vycvičen, vyzbrojen experimntální výzbrojí a byla ti svěřena pravomoc udělat vše nezbytné k ukončení krize, dříve než se situace vymkne veškeré kontrole.
F.E.A.R.: Extraction Point (Datadisk)
Příslušníky týmu First Encounter Assault Recon čeká další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Těšit se tedy můžete na nové lokace, zbraně i nepřátele
Hlavní hrdina zůstává sice stejný, ovšem zatímco v původní hře jste vy byli lovcem velitele armády klonů - Paxtona Fettela, v přídavku si vyzkoušíte roli loveného. Pohybovat se budete jak v uzavřených prostorách, tak i na volných prostranstvích. K lidským nepřátelům a přízrakům přibudou i různí další, nadpřirození prevíti a obohatí se také arzenál zbraní.

 Předobjednejte si tuto hru za 550Kč

Crashday

 

Spiderman : Friend or Foe - Demo hry ke stažení zdarma - Akční
Akční titul inspirovaný událostmi ve všech třech Spider-Man filmech, ale i tím, co se pavoučímu muži přihodilo v klasických komiksových příbězích. Příběhově tedy jde o spletenec všeho možného, což ale rozhodně není vůbec na škodu.
Díky takovému množství materiálu, z něhož hra čerpá, do ní tvůrci mohli vměsnat spoustu zajímavých prvků. Tím prvním je možnost ovládat při plnění úkolů a hlavně při soubojích nejenom Spider-Mana, ale i celou řadu jeho přátel a nepřátel typu Doc Ock, Green Goblin, Venom a Sandman.
Při soubojích si lze přepínat na další členy svého týmu, kteří logicky disponují jinými vlastnostmi i schopnostmi. Hlavně je však přepínání mezi postavami užitečné pro provádění kombo útoků a úderů. Zpočátku si budete členy svého týmu moci vybírat jenom z okruhu svých přátel. Postupně však do něj budete moci zařadit i nepřátele, kteří se Spider-Manovi podvolí v momentě, kdy nad nimi zvítězí.

Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

FIFA Manager 08 - Demo hry ke stažení zdarma - Sportovní

!!! Plánované datum vydání: 02.11.2007 !!!

Jaká sestava bude nejlepší proti příštímu soupeři? Mám modernizovat stadión nebo bude lepší investovat do týmu? Mám nechat skauty sledovat hráče ještě o týden déle nebo jej okamžitě podepsat? Nad všemi těmito otázkami si budete moci lámat hlavu v dosud nepoznané míře.
Chopte se kontroly nad svým oblíbeným klubem anebo se dokonce staňte trenérem reprezentačního mužstva. Lze řídit téměř jakýkoli prvek svého klubu od hráčských přestupů, modernizace stadiónu, skladby mužstva a trénink až po základní sestavu. Hra obsahuje originální licencované znaky a údaje o klubech z 20ti různých zemí. Simulátor managementu se může pochlubit dosud nejrozsáhlejší databází hráčů. Každý fotbalista ve hře má individuální rating tvořený 43 údaji o jednotlivých dovednostech. Celkově je pak ve hře k dispozici 52 lig se skutečnými hráči.
Hlavní pozornost v nejnovějším díle je věnována velkému počtu dalších mezinárodních soutěží pro kluby a reprezentační výběry a zohlednění různých místních pravidel v jednotlivých zemích. To například znamená, že ve hře je simulováni celkem 24 španělských ligových soutěží. Právě toto zaměření na lokální specifika dělá svět FM 08 ještě autentičtějším. Ve hře jsou rovněž zapracovány všechny funkce a vylepšení rozšiřujícího balíčku "Extra Time".

 Předobjednejte si tuto hru za 1250Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

Smash up Derby

 

Stranger - Demo hry ke stažení zdarma - Strategie

!!! Plánované datum vydání: říjen 2007 !!!
Fantasy realtime strategie s RPG prvky a silnou příběhovou linií, jejíž základem je originální fantasy svět rozdělený na dvě zcela odlišné části - povrch a podzemí. Obě části světa se liší nejenom vzhledem, ale i svými zákonitostmi. Zatímco povrch je chladný, prosvětlený a plný života i konfliktů, tak podzemí je temné, tiché a plné tajemství i pokladů.
Ve hře ovládáte hned několik hlavních postav, respektive hrdinů, přičemž každý z nich má specifické vlastnosti a schopnosti. Ve hře je k dispozici několika znepřátelených hratelných stran, ale svět je samozřejmě obydlen i postavami neutrálními a nechybí ani příšery útočící na všechny a na všechno.
Stranger dále nabízí široké použití magie v různých podobách, příběhovou kampaň s mnoha zvraty a dramatickými situacemi a ekonomický model fungující na neustálém přesunu surovin z podzemí na povrch.

 Předobjednejte si tuto hru za 699Kč

GTR

 

Battlefield 2 : Complete Collection - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

!!! Plánované datum vydání: 02.11.2007 !!!
Původní hra včetně všech 3 datadisků - Special Forces, Armored Fury a Euro Force, které vám zajistí maximální prožití vojenských online akcí ze současnosti se spoustou různých zbraní, rozmanitých prostředí i nespočtem dopravních prostředků.
Battlefield 2
Možnost zvolit si jednu ze tří vojenských supervelmocí, USA, Čínu, nebo nově vzniklou Koalici Středního východu. Vyzbrojeni nejnovějšími zbraněmi, mohou hráči ovládat jeden ze třiceti válečných dopravních prostředků a zúčastnit se online nejdůležitějších konfliktů. Hra Battlefield 2 představuje rozsáhlá, podrobně vykreslená prostředí, od městských ulic po zapadlé lesy. Všechny mapy poskytují vynikající herní zkušenosti a jsou zobrazeny v měřítku, které odpovídá počtu hráčů.
Battlefield 2: Special Forces
Přináší do populární hry nový prvek - nejznámější speciální jednotky světa. Se svými špičkovými zbraněmi, vybavením a vozidly, svádějí tyto miniarmády boje o strategické vojenské cíle. Hráči si mohou vybrat jednu z 6 různých stran, jsou zde Američtí SEALs, Britští SAS, Ruští Spetznas, MEC a dvě různé povstalecké skupiny. Zároveň se jim dostane do rukou špičkové vybavení těchto jednotek a 10 nových vozidel.
Battlefield 2: Armored Fury
Již druhý menší přídavek k Battlefield 2, který přináší další 3 nové mapy tentokrát rozpoložené v tzv. vesnickém srdci Ameriky, kde se vedou boje s čínskými MEC silami a ještě také dvě nové třídy dopravních prostředků.
Battlefield 2: Euro Force
Hráči si mohou vybrat jednu z 6 různých stran, jsou zde Američtí SEALs, Britští SAS, Ruští Spetznas, MEC a dvě různé povstalecké skupiny. Zároveň se jim dostane do rukou špičkové vybavení těchto jednotek a 10 nových vozidel.

 Předobjednejte si tuto hru za 1190Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

Toca Race Driver 3

 

EGYPT II-III - Demo hry ke stažení zdarma - Adventura

Kompilace dvou dílů klasických naučných adventur, kterým nechybí ani jedna z náležitostí, které k tomuto specifickému sub-žánru neodmyslitelně patří: dokonale zrekonstruované historické prostředí a zajímavý příběh.

Egypt II: The Heliopolis Prophecy
Město Slunce je ohroženo strašlivou epidemií. Hlavní postavou je novicka kněžka a hledá lék pro obyvatele Heliopolis.

Egypt III: The Fate Of Ramses
Hra pojednává o Egyptskému faraónovi Ramsesovi II, který je ve svých šedesáti letech na smrtelné posteli. Spolu s jeho životem by vyhasla i sláva Egyptské říše a tak nejvyšší egyptský bůh Amon-Re přislíbí, že mu navrátí zdraví a prodlouží čas jeho vlády... zato si však žádá vztyčit ve svém chrámu největší obelisk, jaký kdy člověk postavil.

Koupit plnou verzi hry jen za 299Kč

Micro Machines V4

 

Star Wars : Empire at War GOLD - Demo hry ke stažení zdarma - Strategie


Realtime strategie z prostředí Hvězdných válek, která je postavena na zbrusu novém enginu a je zasazena do období mezi Episodou III Revenge of the Sith a Epizodou IV New Hope. Navíc díky datadisku i s možností stát se největším zločincem v celém známém vesmíru.

Star Wars: Empire at War
S použitím nového enginu vytvořeného zkušenými tvůrci z Petroglyph Games se fanoušci Hvězdných válek a kvalitních RTS mohou těšit na epické bitvy v detailně provedeném prostředí řady dobře známých planet včetně Tatooine, Hoth a Dagobah i v nekonečném vesmíru. Kromě epických singleplayer kampaní, ve kterých povedete boje jak ve vesmíru, tak na povrchu planet je přítomen i multiplayer ve dvou módech. Jeden je určen pro dva hráče (Rebelové vs Impérium) a druhý je klasický skirmish až pro 8 hráčů.
Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption (datadisk)
Datadisk pro RTS z prostředí Hvězdných válek, který majitelům původní hry nabízí možnost stát se největším zločincem v celém známém vesmíru od doby, kdy se tímto titulem honosil Jabba the Hutt. K dispozici je řada nových prvků a možností, mezi něž patří upravovatelné a vylepšovatelé základny, možnost bojovat a následně v boji použít spoustu nových i známých jednotek všech frakcí (Rebel B-wings, Imperial TIE interceptors, Darth Vader’s Executor Super Star Destroyer) včetně mocné druhé Hvězdy smrti, nebo super star destoyeru známého jako Eclipse.
Gold Edice navíc obsahuje:
- 5 bonusových map
- Wallpapery
- Šetřiče obrazovky
- Skicy ze sběratelské edice

 Koupit plnou verzi hry jen za 1299Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

Crashday

 

UFO Trilogie - Demo hry ke stažení zdarma - Strategie
 

S touto kolekcí tří veleúspěšných her ze série UFO podniknete dobrodružnou výpravu, která zahrne nejen Zemi, ale i planetu Mars. Připravte se na dlouhé hodiny v této kombinaci týmově orientované taktické akce a globální strategie.

UFO: Aftermath
K Zemi přilétá gigantická kosmická loď a dříve než si lidé všimnou nebezpečí vypouští do horních vrstev atmosféry spory, které se velice rychle množí. Brzy je jich tolik že pokrývají celou oblohu a začínají padat na zem kde zadusí veškerý život. Veškerý? Ne, v podzemních vojenských krytech přežije hrstka šťastlivců a po týdnech, kdy se spory začínají rozpadat mohou znovu začít budovat co bylo zničeno. Nejdříve však musí zjistit co se vlastně stalo a vypořádat se s horami biomasy a samozřejmě také s vetřelci. A právě proto jste tu Vy.
UFO: Aftershock
Je rok 2054. Padesát let po událostech z UFO:Aftermath, kdy mimozemšťané udělali ze Země obrovskou experimentární laboratoř. Lidská rasa přežívá na obrovském letajícím ostrově nazývaném Laputa. Povstání proti přísným a zkorumpovaným vládcům ostrova přerostlo v konflikt, při kterém došlo nešťastně k jeho zničení. Přeživší z přeživších byli opět donuceni hledat si nový domov. Podaří se jim získat zpět Zemi, nyní ovládanou neznámými silami?
UFO: Afterlight
Tentokrát čekejte propracovanější RPG elementy v podobě nového tréninkového systému a užití speciálního vybavení. Významných úprav se dočkala jak část taktická, tak strategická. K dispozici jsou samozřejmě nové technologie ke zkoumání a kupříkladu i nové možnosti diplomatického charakteru, jejichž užití ovlivňu vývoj příběhu.

Koupit plnou verzi hry za 699Kč

Toca Race Driver 3

 

Another World : 15th Anniversary Edition - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

Předělávka jednoho 15 let statarého akčního sci-fi klenotu, jehož hratelnost a obtížnost zůstává nezměněna, stejně jako příběh a jednotlivé levely, pouze grafická stránka hry se o něco málo zlepšila. Co je ale nejdůležitější, jde spustit na moderních počítačích.
Hra není rozdělena na jednotlivé levely, jak to bylo ve své době zvykem, ale je jakousi posloupností jednotlivých obrazovek, které musíte opakovat, pokud zemřete. Hra si také pamatuje, kde jste skončili a navíc má každá tato lokace svůj vlastní čtyřmístný kód. Nečekejte ale pouhé procházení chodeb nebo přeskakování propastí, ¨téměř v každé obrazovce na vás čeká něco nového, od zabití tuhých protivníků (které také nelze vždy vyřešit prostým střílením), přes nejrůznější hledání spínačů a vyhýbání se smrtelným místům až po rychlý útěk před valící se vodou.

 Koupit plnou verzi hry

Smash up Derby

 

Ship Simulator 2008 - Demo hry ke stažení zdarma - Simulátor

!!! Plánované datum vydání: 01.10.2007

Námořní simulace, která všem zájemcům nabízí možnost ovládat celou řadu různých druhů lodí včetně motorových člunů, plachetnic, vodních taxi a nákladních lodí, s nimiž se budete plavit v řadě známých přístavů a vodních ploch po celém světě.

  • Lodě i lokace vytvořeny přesně dle skutečných předloh.
  • 9 zbrusu nových lodí včetně tankeru a záchranné lodi.
  • 3 nové lokace (San Francisco, Southampton/Solent a Marseille).
  • Reálná simulace chování vodní hladiny včetně vln.
  • Dynamické střídání počasí i dne a noci.
  • Viditelné poškození lodí.

 Předobjednejte si tuto hru za 1099Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com