Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Akční

Smash up Derby

 

Arma : Armed Assault (Zlatá edice) - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

Vojenská bojová simulace od tvůrců Operace Flashpoint včetně datadisku s názvem Queens Gambit. Děj hry se odehrává v novodobém světě, příběh kampaně je inspirován současnými událostmi, vojenskými strategiemi a politickými doktrínami, hratelnost se soustředí na volnost akce.
Arma: Armed Assault
Následník taktické simulace Operation Flashpoint přichází s novým příběhem z ostrova Sahrani, kde se skupina amerických vojáků ocitne uprostřed ozbrojeného konfliktu severní komunistické země a prodemokratického jihu. Tato hra vám nabídne vše, co bylo tak zábavné na Operaci Flashpoint a ještě něco navíc: realistické zbraně, desítky vozidel včetně letadel a člunů, bojiště o rozloze neuvěřitelných 400 čtverečních kilometrů a stovky hodin zábavy při hře s živými protivníky. Postavte se do čela jednotky, která zastaví postup diktátora!
Arma: Armed Assault - Queens Gambit (datadisk)
První datadisk pro taktickou vojenskou simulaci, který nabízí dvě nové příběhové kampaně a nové multiplayer mise. Těšte se na masivní bitvy na známém ostrově Rahmadi a novém ostrově Porto. Druhá nová kampaň se jmenuje Royal Flush a odehrává se 18 měsíců po skončení původního konfliktu. 

Koupit plnou verzi hry za 880Kč

Micro Machines V4

 

F.E.A.R. GOLD Edition - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

!!! Plánované datum vydání: 14.11.2007 !!!

F.E.A.R. - Directors Edition (PC)
Neznámá militantní skupina ovládla významný vesmírný komplex, zajala rukojmí, ale nezveřejnila žádný seznam požadavků. Vláda reagovala vysláním nejlepších speciálních jednotek. Tajemný výboj však přeruší komunikaci s týmem. Když je o několik okamžiků později spojení obnoveno, je jasné, že protivník měl tentokrát jednoznačně navrch. Na záběrech z akce je zachycen neuvěřitelný masakr, cosi dokázalo doslova rozervat vojáky dřív než stihli jakkoliv zareagovat.
Poslední záchranou jsi ty a jednotka F.E.A.R. určená k boji s neznámými a neobvyklými nepřáteli. Byl jsi vycvičen, vyzbrojen experimntální výzbrojí a byla ti svěřena pravomoc udělat vše nezbytné k ukončení krize, dříve než se situace vymkne veškeré kontrole.
F.E.A.R.: Extraction Point (Datadisk)
Příslušníky týmu First Encounter Assault Recon čeká další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Těšit se tedy můžete na nové lokace, zbraně i nepřátele
Hlavní hrdina zůstává sice stejný, ovšem zatímco v původní hře jste vy byli lovcem velitele armády klonů - Paxtona Fettela, v přídavku si vyzkoušíte roli loveného. Pohybovat se budete jak v uzavřených prostorách, tak i na volných prostranstvích. K lidským nepřátelům a přízrakům přibudou i různí další, nadpřirození prevíti a obohatí se také arzenál zbraní.

 Předobjednejte si tuto hru za 550Kč

Crashday

 

Spiderman : Friend or Foe - Demo hry ke stažení zdarma - Akční
Akční titul inspirovaný událostmi ve všech třech Spider-Man filmech, ale i tím, co se pavoučímu muži přihodilo v klasických komiksových příbězích. Příběhově tedy jde o spletenec všeho možného, což ale rozhodně není vůbec na škodu.
Díky takovému množství materiálu, z něhož hra čerpá, do ní tvůrci mohli vměsnat spoustu zajímavých prvků. Tím prvním je možnost ovládat při plnění úkolů a hlavně při soubojích nejenom Spider-Mana, ale i celou řadu jeho přátel a nepřátel typu Doc Ock, Green Goblin, Venom a Sandman.
Při soubojích si lze přepínat na další členy svého týmu, kteří logicky disponují jinými vlastnostmi i schopnostmi. Hlavně je však přepínání mezi postavami užitečné pro provádění kombo útoků a úderů. Zpočátku si budete členy svého týmu moci vybírat jenom z okruhu svých přátel. Postupně však do něj budete moci zařadit i nepřátele, kteří se Spider-Manovi podvolí v momentě, kdy nad nimi zvítězí.

Koupit plnou verzi hry

GTR

 

Battlefield 2 : Complete Collection - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

!!! Plánované datum vydání: 02.11.2007 !!!
Původní hra včetně všech 3 datadisků - Special Forces, Armored Fury a Euro Force, které vám zajistí maximální prožití vojenských online akcí ze současnosti se spoustou různých zbraní, rozmanitých prostředí i nespočtem dopravních prostředků.
Battlefield 2
Možnost zvolit si jednu ze tří vojenských supervelmocí, USA, Čínu, nebo nově vzniklou Koalici Středního východu. Vyzbrojeni nejnovějšími zbraněmi, mohou hráči ovládat jeden ze třiceti válečných dopravních prostředků a zúčastnit se online nejdůležitějších konfliktů. Hra Battlefield 2 představuje rozsáhlá, podrobně vykreslená prostředí, od městských ulic po zapadlé lesy. Všechny mapy poskytují vynikající herní zkušenosti a jsou zobrazeny v měřítku, které odpovídá počtu hráčů.
Battlefield 2: Special Forces
Přináší do populární hry nový prvek - nejznámější speciální jednotky světa. Se svými špičkovými zbraněmi, vybavením a vozidly, svádějí tyto miniarmády boje o strategické vojenské cíle. Hráči si mohou vybrat jednu z 6 různých stran, jsou zde Američtí SEALs, Britští SAS, Ruští Spetznas, MEC a dvě různé povstalecké skupiny. Zároveň se jim dostane do rukou špičkové vybavení těchto jednotek a 10 nových vozidel.
Battlefield 2: Armored Fury
Již druhý menší přídavek k Battlefield 2, který přináší další 3 nové mapy tentokrát rozpoložené v tzv. vesnickém srdci Ameriky, kde se vedou boje s čínskými MEC silami a ještě také dvě nové třídy dopravních prostředků.
Battlefield 2: Euro Force
Hráči si mohou vybrat jednu z 6 různých stran, jsou zde Američtí SEALs, Britští SAS, Ruští Spetznas, MEC a dvě různé povstalecké skupiny. Zároveň se jim dostane do rukou špičkové vybavení těchto jednotek a 10 nových vozidel.

 Předobjednejte si tuto hru za 1190Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

Toca Race Driver 3

 

Another World : 15th Anniversary Edition - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

Předělávka jednoho 15 let statarého akčního sci-fi klenotu, jehož hratelnost a obtížnost zůstává nezměněna, stejně jako příběh a jednotlivé levely, pouze grafická stránka hry se o něco málo zlepšila. Co je ale nejdůležitější, jde spustit na moderních počítačích.
Hra není rozdělena na jednotlivé levely, jak to bylo ve své době zvykem, ale je jakousi posloupností jednotlivých obrazovek, které musíte opakovat, pokud zemřete. Hra si také pamatuje, kde jste skončili a navíc má každá tato lokace svůj vlastní čtyřmístný kód. Nečekejte ale pouhé procházení chodeb nebo přeskakování propastí, ¨téměř v každé obrazovce na vás čeká něco nového, od zabití tuhých protivníků (které také nelze vždy vyřešit prostým střílením), přes nejrůznější hledání spínačů a vyhýbání se smrtelným místům až po rychlý útěk před valící se vodou.

 Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

Code of Honor : The French Foreign Legion - Demo hry ke stažení zdarma - Akční 

Stali jste se dobrovolníkem cizinecké legie a Francii sloužíte věrně a s hrdostí. V okamžiku, kdy je vám váš úkol oznámen, přijmete jej téměř za posvátný. Společně se svými spolubojovníky bojujte na skutečných místech a používejte autentické zbraně a vybavení používané Cizineckou legií, jako např. útočnou pušku FAMAS, raketomet LRAC, odstřelovací pušku FR F2 a pistoli HK USP. Díky detailně vyobrazeným uniformám, zbraním a ostatnímu vybavení a za pomoci přesvědčivé grafiky a množství vizuálních i zvukových efektů budete mít pocit, že jste přímo na bojišti.

 Koupit plnou verzi hry jen za 199Kč

GTR

 

Max Payne (1-2) - Demo hry ke stažení zdarma - Akční


Kompletní edice jedné z nejlepších akčních her všech dob. Pouze v této edici najdete společně první i druhý díl série Max Payne. Ponořte se do temných zákoutí New Yorku. Města gangsterů, drog, korupce, spiknutí a násilí. Vžijte se do role policisty, který se marně snaží zbavit město špíny. Střetněte se tváří v tvář se zločinci, kteří vám usilují o život. Rozpleťte nitky distribuce tajuplné drogy Valkýry a seznamte se se zabijákem s krásnou tváří – Monou Sax. Vítejte na odvrácené straně New Yorku.

 Koupit plnou verzi hry jen za 230Kč

Toca Race Driver 3

 

Ratatouille - Demo hry ke stažení zdarma - Akční

Videoherní adaptace stejnojmenného filmu od studia Pixar, v níž jste obsazeni do role mladého krysáka Remyho, který se dostává do rozporů s rodinou, což má na svědomí jeho láska k dobrému jídlu.
Hra se odehrává v Paříži, kde na vás čeká sada miniher, kuchařských klání a nechybí ani hra více hráčů. V průběhu hry bude Remy vařit, bojovat s nepřáteli a společně s tím poznávat i pravé životní hodnoty, jako je láska, přátelství a jiné cennosti.

AKCE : Objednáte-li si u nás tuto hru dostanete ZDARMA ještě další 2 hry z této nabídky:
Inquisition, Chicago 1930, Icewind Dale + datadisky, Icewind Dale II, Fallout Tactics
O které hry máte zájem připište prosím do poznámky při odesílání objednávky.

 

Koupit plnou verzi hry jen za 699Kč + 2 hry zdarma

Crashday

 

Tomb Raider : Anniversary Collectors edition - Demo hry - Akční
 

Nejedná se o předělávku prvního dílu TR série z roku 1996, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale spíš o nový titul, který se nechal originálem jenom inspirovat, byť jde o inspiraci trošku většího rozsahu.
 

Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

Shrek the Third - Demo hry - Akční

Zelený zlobr Shrek je potřetí zpět a spolu s ním a jeho přáteli se vydáte zachraňovat známé království „Far Far Away“. Jeho trůn chce pro sebe získat princ Krasoň, který do hlavního města vyšle armádu. Shrek to tak nemůže nechat. Vždyť jeho žena Fiona je princeznou omoho království.
Shrek se tak vydává na dobrodružství, během něhož bude bojovat s vojáky prince Krasoně, zachraňovat přátele i obyčejné obyvatele, bojovat s bossáky a sbírat celou sadu rozličných předmětů.
Nechybí ani tradiční multiplayer minihry, kterých bude tentokrát celkem šest a jejich obsah je jasný už z názvu - Castle Attack, Shrekleboard, Frog Herder, Shooting Gallery, Catacombs Leap a Ships Ahoy.

 Koupit plnou verzi hry

Smash up Derby

 

Lost Planet : Extreme Condition - Demo hry - Akční

!!! Plánované datum vydání: 28.06.2007

Sci-fi 3D akce z pohledu třetí soby, jejíž děj se odehrává v nemilosrdné zamrzlé tundře na jakési cizí planetě. Mezi ledovci tu žijí, nebo spíše přežívají lidé, kteří si říkají Sněžní piráti. Zima ale není tím jediným, co jim tu může nahánět hrůzu. Je tu mnohem větší hrozba, protože lidská rasa není v tomto světě dominantním druhem. Tento post náleží monstrózním bytostem zvaným Eecridové.

 Koupit plnou verzi hry Předobjednejte si tuto hru za 1299Kč

GTR

 

Terrorist Takedown : Covert Operations - Demo hry - Akční

Oficiálně nikdo nevyhlásil válku, ale umírá víc a víc lidí. Hluboko v jihoamerické džungli byla přepadena americká jednotka vyslaná zlikvidovat drogový kartel. Ti, kteří přežili, byli teroristy uvězněni jako rukojmí.
Jste velitelem speciální elitní jednotky americké armády a nastal čas akce! Vaše mise se zdá jednoduchá: zachránit rukojmí. Ale špatné plánování se zvrtne v boj o holý život.
K tomu, abyste vyhráli tento boj, budete muset bojovat muž proti muži, používat výbušniny k usmrcení vašich nepřátel a nebo je potichu likvidovat z obrovských vzdáleností v režimu sniper. Udělejte všechno, co je potřeba k tomu, abyste přežili a ukončili svoji misi!

 Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

Tomb Raider : Anniversary - Demo hry- Akční

Nejedná se o předělávku prvního dílu TR série z roku 1996, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale spíš o nový titul, který se nechal originálem jenom inspirovat, byť jde o inspiraci trošku většího rozsahu.

Hra je postavena na enginu použitém pro Tomb Raider: Legend a následovat v ní budete osudy Lary Croft, která je najata mocným syndikátem, aby pro něj získala artefakt známý jako Scion. Časem však Lara zjistí, že si z ní udělal syndikát loutku, která má sehrát roli v daleko větším plánu. Lara však nechce být loutkou a vezme situaci do svých vlastních rukou, což ji dovede až k rozluštění záhady stojící za tajemným artefaktem Scion.
 

 Koupit plnou verzi hry

Micro Machines V4

 

Arma : Armed Assault EN - Demo hry - Akční

Následník taktické simulace Operation Flashpoint přichází s novým příběhem z ostrova Sahrani, kde se skupina amerických vojáků ocitne uprostřed ozbrojeného konfliktu severní komunistické země a prodemokratického jihu. Tato hra vám nabídne vše, co bylo tak zábavné na Operaci Flashpoint a ještě něco navíc: realistické zbraně, desítky vozidel včetně letadel a člunů, bojiště o rozloze neuvěřitelných 400 čtverečních kilometrů a stovky hodin zábavy při hře s živými protivníky. Postavte se do čela jednotky, která zastaví postup diktátora!

 Koupit plnou verzi hry

Toca Race Driver 3

 

Panzer Elite Action GOLD (Fields of Glory + Dunes of War) - Demo - Akční
Panzer Elite Action: Fileds of Glory
Rychlá akční hra zasazená do období 2. světové války, která vám umožní téměř na vlastní kůži pocítit sílu 30ti tunových bojových kolosů. Panzer Elite Action všem zájemcům umožní v průběhu hry ovládat stále silnější verze tanků v sérii intensivních, dramatických a adrenalinem nasáknutých bitev.

Panzer Elite Action: Dunes of War
Samostatný datadisk pro tankovou akci Panzer Elite Action – Field of Glory, který vás zavede za válkou rozvrácené Evropy do pouštní Afriky, kde vás uvrhne do řady tuhých bitev ve dvou náročných kampaní za Němce a Spojence.

 Koupit plnou verzi hry

Smash up Derby

 

Teenage Mutant Ninja Turtles - Demo- Akční

Akční adventure na motivy želvých ninja bojovníků, jež se odehrává ve stejném prostředí jako film, což znamená v temném New Yorku, který je stižen přítomností celé řady nepřátel a podivných příšerek, jež určitě nepochází ze země. Ke všemu se ještě čtveřice želvích ninjáků potýká s osobními problémy. Je tedy na Leonardovi a panu Třískovi, aby zase dali celou partu dohromady a tím zachránili klid a mír pro New York.

 Koupit plnou verzi hry

GTR

 

Alien Shooter 2 : Vengeance - Demo - Akční


Pokračování izometrické krvavé střílečky, jež navazuje na svého předchůdce nejen stejnou dávkou akčnosti. Jde o unikátní spojení arkádové akce s prvky RPG a k dispozici jsou vám hned tři herní módy - kampaň, "survive" a hra po síti.
Oproti prvnímu dílu se tento projekt může pochlubit dynamickými světly a stíny, cca 10 tisíci monster na každé mapě, přičemž na obrazovce se jich současné zvládne zobrazovat kolem stovky, dále tu budete muset zakoušet různé rozmary počasí a v neposlední řadě se můžete těšit také na setkání s řadou NPC.

 Koupit plnou verzi hry - Při koupi hry, ke hře dostanete zdarma také hru Alien Shooter 1

GTR

 

Panzer Elite Action : Dunes of War - Demo - Akční


Samostatný datadisk pro tankovou akci Panzer Elite Action – Field of Glory, který vás zavede za válkou rozvrácené Evropy do pouštní Afriky, kde vás uvrhne do řady tuhých bitev ve dvou náročných kampaní za Němce a Spojence.
K dispozici máte možnost velet celé jednotce v bitvách, kterých se tentokrát budou účastnit i letouny, protitanková děla, pěchota a samozřejmě i řada nepřátelských bojových vozidel, přičemž celý průběh na pozadí řídí zbrusu nový systém.

 Koupit plnou verzi hry

CSI: Crime Scene Investigation

 

CSI : Crime Scene Investigation - DEMO -

Hra na motivy známého detektivního seriálu CBS. Hráč se vžije do role vyšetřovatele CSI v Las Vegas. Stějně jako v seriálu, vedete skutečné vyšetřování, při kterém vám budou nápomocni členové vašeho týmu. Sledujete indicie a pomalu se přibližujete rozuzlení celého případu.

 Koupit plnou verzi hry

Soul Reaver 2 GAME4U

 

Soul Reaver 2 - DEMO -

Pokračování úspěšné upíří akční adventure dostalo ještě hezčí 3D kabát, větší hloubku a lepší zábavu. Vy se jako Raziel vydáte za Kainem proti proudu času, abyste odhalili tajemství minulosti Nosgothu a vyhlazení upířích klanů.

 Koupit plnou verzi hry

Over the Hedge

 

Over the Hedge - DEMO -

Hra je inspirovaná animovaným filmem Over the Hedge. Hrajete jako medvídek mýval RJ, želva Verne nebo veverka Hammy, pohybujete se na předměstských čtvrtích plných nebezpečných překážek a pastí abyste zachránili svůj domovský les.

 Koupit plnou verzi hry

Resident Evil 3: Nemesis

 

Resident Evil 3 : Nemesis - DEMO

Konverze hororové akční adventury z Playstationu plná nemrtvých a jinak zmutovaných příšer dříve poklidného velkoměsta Raccoon City.
Děj tohoto třetího pokračování sice začíná před událostmi druhého dílu, ale končí až po něm, čímž se vlastně příběh druhého dílu ještě více rozvětvil.
K dispozici jsou opět dva módy, lehký a těžký. V tom lehčím budete mít k dispozici spoustu zbraní a věciček skoro na každém rohu, naopak při velké obtížnosti je to fakt o nervy, pořád vám bude docházet munice atd.

 Koupit plnou verzi hry

Shadowgrounds

 

Shadowgrounds - DEMO -

Sci-fi akční titul, který vás zavádí do nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy se hordy nepřátelsky naladěných mimozemšťanů rozhodnou k výpadu na kolonii New Atlantis, kterou se lidem po mnoha letech výzkumů a velkém úsilí podařilo vybudovat na jupiterově měsíci Ganymede.
 

 Koupit plnou verzi hry

Panzer Elite Action: Fileds of Glory

 

Panzer Elite Action : Fileds of Glory - DEMO -

Rychlá akční hra zasazená do období 2. světové války, která vám umožní téměř na vlastní kůži pocítit sílu 30ti tunových bojových kolosů. Panzer Elite Action všem zájemcům umožní v průběhu hry ovládat stále silnější verze tanků v sérii intensivních, dramatických a adrenalinem nasáknutých bitev.

 Koupit plnou verzi hry

Kao the Kangaroo 2

 

Kao the Kangaroo 2 - DEMO -

Další dobrodružství klokana Kao. Kao se vydá osvobodit zvířata unesená krutým lovcem. Na pomoc bude mít své přátele papouška a světlušku.

 Koupit plnou verzi hry

Half-Life 2 Platinum

 

Half Life 2 Platinum - DEMO -

S napínavým a soupeřivým nábojem otevírá titul Half-Life2, dveře světu, kde hráč ovlivňuje dění okolo sebe, počínaje fyzikálním prostředím a konče chováním a emocemi přátel i nepřátel. Hráč přejímá žezlo vědce Gordona Freemana, který se nachází na zemi, obsazené mimozemšťany, zničený, jeho výzkumy byly zmařeny a jeho populace vymírá. Freeman musí přijmout nezáviděníhodnou roli zachránce světa před tím, co rozpoutal v Black Mesa. V jeho úspěšnou misi věří mnoho lidí.

 Koupit plnou verzi hry

Tomb Raider 7: Legend

 

Tomb Raider 7 : Legend - DEMO -

Archeoložka Lara Croft je zpět a v té nejlepší formě za celou svoji kariéru. Tentokrát je cílem jejího dobrodružství starobylý anglický artefakt, v jehož získání jí brání celá řada nepřátel včetně jednoho úhlavního nepřítele, kterého dlouho považovala za mrtvého.
 

 Koupit plnou verzi hry

Cold War CZ

 

Cold War CZ - DEMO -

Hlavním hrdinou hry je novinář, který je během sbírání podkladů pro svoji reportáž v SSSR unesen a navíc se zaplete do konspirace opravdu netušených rozměrů. Jeho úkolem nebude nic jiného než si opět zajistit svobodu a navíc nepříjemnou politickou situaci uklidnit. Jednotlivé lokace budou situovány do velice zajímavých míst jako je například mauzoleum V.I. Lenina, či pověstné vězení sovětské KGB. Hráč v kůži hlavního hrdiny bude mít k dispozici několik klasických zbraní, ale i různé specialitky jako je rentgenové vidění a další. Po stránce technického zpracování nelze čekat nic jiného než tu nejvyšší kvalitu.

 Koupit plnou verzi hry

DOOM 3

 

DOOM 3 Complete - DEMO -

DOOM patří bezesporu k největším legendám na PC. Vytvořil základ všech 1st person 3D akcí a nyní přichází na obrazovky počítačů ve svém třetím pokračování, v úchvatném audiovizuálním zpracování s novým příběhem a starou známou motorovou pilou.

 Koupit plnou verzi hry

Call of Duty 2 CZ

 

Call of Duty 2 CZ - DEMO -

Call of Duty 2 navazuje na úspěch svého předchůdce, který sklízel velmi vysoká hodnocení ve všech recenzích. Dvojka je ale postavena na zbrusu novém enginu, díky kterému se dočkáme především vylepšení grafiky. Změn doznalo také zpracování umělé inteligence. Podle slov tvůrců tak "V nových historických kampaních najdeme to nejrealističtější zpracování strhujících akčních scén."

 Koupit plnou verzi hry

Quake IV CZ

 

Quake 4 CZ - DEMO -

Země odolává nájezdům mimozemšťanů. Stroggové jsou kybernetičtí válečníci tvoření mechanickou kostrou a svalovými částmi, obnovovanými pomocí systematického decimování jiných druhů.

 Koupit plnou verzi hry

F.E.A.R.

 

F.E.A.R.  - DEMO -

Nejsi voják, jsi zbraň.
Neznámá militantní skupina ovládla významný vesmírný komplex, zajala rukojmí, ale nezveřejnila žádný seznam požadavků. Vláda reagovala vysláním nejlepších speciálních jednotek. Tajemný výboj však přeruší komunikaci s týmem. Když je o několik okamžiků později spojení obnoveno, je jasné, že protivník měl tentokrát jednoznačně navrch. Na záběrech z akce je zachycen neuvěřitelný masakr, cosi dokázalo doslova rozervat vojáky dřív než stihli jakkoliv zareagovat.
 

 Koupit plnou verzi hry

Soldner GOLD

 

Soldner GOLD - DEMO -

V roce 2010 přestávají hrát ústřední mocnosti (USA) roli světového četníka a vzniká tak prostor pro nový typ ozbrojených složek. Státy spoléhají na pomoc tajných, dobře vybavených (a placených) bojových jednotek.
 

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com