Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Sportovní

Toca Race Driver 3

 

FIFA Manager 08 - Demo hry ke stažení zdarma - Sportovní

!!! Plánované datum vydání: 02.11.2007 !!!

Jaká sestava bude nejlepší proti příštímu soupeři? Mám modernizovat stadión nebo bude lepší investovat do týmu? Mám nechat skauty sledovat hráče ještě o týden déle nebo jej okamžitě podepsat? Nad všemi těmito otázkami si budete moci lámat hlavu v dosud nepoznané míře.
Chopte se kontroly nad svým oblíbeným klubem anebo se dokonce staňte trenérem reprezentačního mužstva. Lze řídit téměř jakýkoli prvek svého klubu od hráčských přestupů, modernizace stadiónu, skladby mužstva a trénink až po základní sestavu. Hra obsahuje originální licencované znaky a údaje o klubech z 20ti různých zemí. Simulátor managementu se může pochlubit dosud nejrozsáhlejší databází hráčů. Každý fotbalista ve hře má individuální rating tvořený 43 údaji o jednotlivých dovednostech. Celkově je pak ve hře k dispozici 52 lig se skutečnými hráči.
Hlavní pozornost v nejnovějším díle je věnována velkému počtu dalších mezinárodních soutěží pro kluby a reprezentační výběry a zohlednění různých místních pravidel v jednotlivých zemích. To například znamená, že ve hře je simulováni celkem 24 španělských ligových soutěží. Právě toto zaměření na lokální specifika dělá svět FM 08 ještě autentičtějším. Ve hře jsou rovněž zapracovány všechny funkce a vylepšení rozšiřujícího balíčku "Extra Time".

 Předobjednejte si tuto hru za 1250Kč

TIP: Koupíte-li tuto hru získáte nárok na další hru za pouhou 1Kč. (více zde)

Smash up Derby

 

Pro Cycling Manager 2007 - Demo hry ke stažení zdarma - Sportovní

94. ročník nejprestižnějšího cyklistického závodu „Tour de France“ je tu v nejnovějším pokračování známé manažerské série, kde je vaším úkolem starat se o kontrakty, zajištění tréninků, transfery, vybavení, komunikace s médii, atp.
Na vás bude přímo záviset výsledek samotných závodů, protože na vašich bedrech spočine rovněž zodpovědnost za závodní taktiku týmu. Těch hra obsáhne něco přes šedesát a všechny jsou oficiálně licencované.
S ohledem na předešlé tituly série, pokračování nabízí nejen vylepšenou grafiku, ale i významně přepracovaný mód kariéry s intuitivnějším interfacem, transferovým systémem, simulačním enginem, ad. V real-time módu se dočkáte mimo jiné zdokonaleného herního systému, včetně lepší AI s rozmanitějšími způsoby chování.

 Koupit plnou verzi hry

Micro Machines V4

 

Virtual Skipper 5 : 32nd Americas Cup - Demo hry - Sportovní

Plachtění se v posledních třech desetiletích stalo oblíbenou činností a závody v plachtění jsou stále slavnější. Nejprestižnější soutěží však bezesporu zůstává Americký pohár, ze kterého se stala jedna z největších mezinárodních sportovních událostí na světě.

V roce 2007 patří mezi hlavní zúčastněné země USA, Německo, Francie, Itálie, Švýcarsko, Španělsko, Švédsko, Nový Zéland, Jižní Afrika a Čína.

 Koupit plnou verzi hry

 

Pro Cycling Manager 2006 - Demo hry (zdarma) - Sportovní

Další ročník cyklistického manažeru, jež nabízí stejně jako všechny předchozí ročníky možnost vést vybraný profesionální cyklistický tým skrze celou sezónu, která se skládá z celé řady slavných i ne moc známých závodů. Hra je v podstatě tvořena dvěma částmi. V té první se staráte o řádné fungování týmu, jednání s jezdci, vyjednávání se sponzory, zajišťování peněz, nákup cyklistů, starost o jejich trénink a podobně. Druhou část hry pak tvoří samotné závody, během nichž se z manažerského kvádra převléknete do úboru holky pro všechno, která má absolutní moc nad týmovou taktickou i chování jednotlivých jezdců, stará se o dostatečný přísun energie pro jezdce, snaží se odhadnout plány konkurence a podobně.

 Koupit plnou verzi hry 

Sensible Soccer 2006

 

Sensible Soccer 2006 - DEMO -

Novodobá verze arkádového fotbálku s pohledem na hřiště z ptačí perspektivy a vertikálním scrollingem, což umožňuje vidět prakticky celou hrací plochu, díky čemuž pak můžete lépe plánovat jednotlivé akce za účelem vstřelení branky.

 Koupit plnou verzi hry

RTL Alpine Skiing – Wintercup edition

 

RTL Alpine Skiing – Wintercup edition - DEMO -

Vydejte se s námi do hor za nejúžasnějšími sportovními výkony roku. Ve hře Alpine Skiing - Torino Edition je to jen mezi váma, smrtící sjezdovou dráhou a neúprosnými stopkami. Využijte svých lyžařských dovedností a ukažte světu, kdo je králem sportovních disciplín slalomu, obřího slalomu, super-G a sjezdu! Na zasněžených kopcích jste tolik legrace ještě nikdy nezažili.
 

 Koupit plnou verzi hry

RTL Ski Jumping – Wintercup edition

 

RTL Ski Jumping – Wintercup edition - DEMO -

Skoky na lyžích jsou návykovým sportem. A to nejen na televizních obrazovkách. Nazute si lyžařské boty a postavte se na rozjezdovou plochu jednoho ze 39 originálách skokanských můstků. Přeskočte všechny své soupeře!
 

 Koupit plnou verzi hry

Ski Racing 2006

 

Ski Racing 2006 - DEMO -

Simulace sjezdového lyžování, která je postavena na sezóně 2005/2006 a nabízí tudíž příznivcům tohoto zimního sportu možnost závodit ve slalomu, obřím slalomu, Super-G a samozřejmě i v královské disciplíně, kterou je sjezd. Ten kdo bude chtít získat virtuální podobu křišťálového glóbu se však nemůže spokojit s úspěchy v jedné disciplíně. Bude muset na vysoké úrovni ovládat všechny čtyři.

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com