Podpořte nás
jednou sms

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Demo hry - Arkada

GTR

 

Big Kahuna Reef 2 : Chain Reaction - Demo hry - Arkáda


Objevte znovu krásu Havaje v pokračování akčně-logické hříčky. Poznejte spoustu exotických ryb a dalších tajemství, které se skrývají v hlubinách moře.

 Koupit plnou verzi hry

Micro Machines V4

 

Dream Pinball 3D - Demo -  Arkáda

Inteligentní hra s kuličkami z různých materiálů, přičemž každý materiál má specifické balistické vlastnosti, které se pak projeví při pohybu kuličky! Moderní engine dostává po zvukové a vzhledové stránce z této klasické hry maximum, nemluvě o nejnovější částicové technologii, vysoké dynamice a 3D zvuku.
Na jednom počítači si to mohou rozdat až čtyři hráči ve čtyřech úrovních obtížnosti a poté své výsledky porovnat s hráči z celého světa v oficiálním žebříčku Dream Pinballu 3D!

 Koupit plnou verzi hry

Mutant Storm

 

Mutant Storm - DEMO -

Hra postavená na velmi jednoduchém konceptu, kde ovládáte vesmírnou lodičku (klávesnicí) ve vytyčené aréně, zatímco se zbraněmi dvojího druhu (střely a bomby) manipulujeme přes myš. Ačkoliv se hra hraje 2D, oblékli autoři Mutant Storm do slušivého 3D kabátku s mnoha jemnými výbuchy a dalšími grafickými efekty v celkem 89ti úrovních.

 Koupit plnou verzi hry

Chicken Shoot

 

Chicken Shoot - DEMO -

Zatímco si farmář Bill dopřával zasloužené odpolední zdřímnutí, horda bláznivých slepic se vloupala do skladiště obilí. Bill se samozřejmě probudil, ale takovou invazi opeřených zloduchů sám nezvládne a potřebuje vaši pomoc.
Slepice lze sestřelovat, kdekoli na ně narazíte a za své úsilí budete odměněni body. Pokud ale trefíte kuře nebo jiné zvíře, o body přijdete. Dávejte si pozor, protože některé slepice po vás budou vrhat vejce, díky kterým můžete přijít o další body.
 

 Koupit plnou verzi hry

Santa Claus 2

 

Santa Claus 2 - DEMO -

Ach, ne! Jsou Vánoce a Santa poztrácel všechny dárky… už zase! Pomozte mu proto posbírat barevné balíčky s dárky v téhle roztomilé plošinovce. Pokud se vám to podaří, nejenže pomůžete Santovi, ale zachráníte celé Vánoce!

 Koupit plnou verzi hry

Pure Pinball

 

Pure Pinball - DEMO -

Pinballové stoly jsou už od svého vzniku oblíbenou hospodskou zábavou a proto si před časem našly cestu i na monitory PC. Zatímco v realistickém fyzikálním modelu včetně nevyzpytatelných odrazů nemohou nikdy dosáhnout kvality svých předchůdců, po grafické stránce se jedná o opravdové skvosty.
 

 Koupit plnou verzi hry

Worms 4: Totální nářez

 

Worms 4 - DEMO -

Worms se jak se zdá ve třetím rozměru již naplno zabydleli. Proto se jim autoři rozhodli dopřát více místa v podobě rozlehlejších a členitějších map. Novinkou je úprava vzhledu vašeho týmu, ať už se rozhodnete pro kovbojský klobouk, policajtskou hučku nebo baseballovou čapku, nasadíte jim sluneční brýle nebo je ozdobíte wikingským plnovousem, spoustu zábavy s vyzáží si užijite jak vy tak vaši protivníci. Protože hlavní náplní červího života je destrukce, můžete se spolehnout, že ani v této oblasti worms nezaháleli a přidali do svého arsenálu pár dalších šperků.

 Koupit plnou verzi hry

| Nahoru |

Demo hry na těchto stránkách jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, demo hry nejsou umístěny na našem serveru nýbrž na serveru hry kterou stahujete. Jakoukoli plnou verzi hry jsi můžete koupit na serveru www.funstore.cz.
www.Hrajemesi.com není vlastníkem autorských práv a neklade si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno!

 

©2007 - 2008  Hrajemesi.com