Podpořte nás
jednou sms

OSTATNÍ ZÁBAVA

  Radia online

  Vtipy

  Vtipná videa

  Zvuky

  SMS brány

ONLINE HRY

  Novinky

  Bojové

  Brutální

  Erotické

  Karetní

  Logické

  Oddechové

  Postřehové

  Sportovní

  Srandičky

  Strategie

  Závodní

DEMO HRY

  Novinky

  Adventura

  Akční

  Arkáda

  Logické

  RPG

  Simulátor

  Sportovní

  Strategie

  Závody


Technický úsek

  Dotazy

  Odkazy

  Podpora

  Reklama

Reklama

Vtipy - O Policajtech

Hoří policejní oddělení. Přijedou hasiči a natáhnou plachtu do ní začnou skákat policajti z vyšších pater. V tom řiká jedem hasič "Hele tenhle mi sebral řidičák povolíme plachtu a on si zlomí nohy" stane se. Po nějaké chvíli další hasič tvrdí, že te co skáče mu zavřel bratra a tak mu plachtu opět povolí a on si zlomí nohy. Jako poslední skáče náčelník a říká " Chlapi já Vám už delší dobu pozoruji, vy mě budete chtít taky ublížit a proto velím TU PLACHTU NA ZEM A DVA KROKY ZPĚT"
 

 

Policajt zastaví řidiče, všiml si, že nemá zapnuté bezpečnostní pásy a začne ho pérovat: "Pane řidiči, pásy máte mít vždy zapnuté!!! Jednak je to na pokutu a jednak je to pro Vaše dobro. Například támhle na té křižovatce je bouračka, řidič nebyl připoutaný a má zlomené žebra, nohu v koleni a k tomu si rozsekl čelo o volant. Zatímco spolujezdec měl zapnutý pás a podívejte se, jak tam sedí bez nejmenšího škrábnutí a skoro vypadá, jako by byl ještě živý."
 

 

Velitel policejní zásahovky dostane vysílačkou zprávu o přepadení banky, zrovna když uvázne v dopravní zácpě. Chvíli nadavá a pak do vysílačky nařídí svému zástupci ať dělá co může. Asi po půlhodině se podaří velitelovi vymanit ze zápcy a přijede na místo činu. Je velmi mile překvapen, protože zajaté lupiče zrovna nakládají do Antonu. Zajde tedy za svým zástupcem a ptá se jak je možné, že totak rychle dokázali. Ten se chvíli zamyšleně škrábe na hlavě a pak prohlásí : "Je zajímavý, že jakmile jsme jim postříleli všechny rukojmí tak se sami vzdali...."
 

 

Dva puberťáci si dávaj hádanky a ten jeden povídá: "Hele Joe jaký je nejdrašší jídlo" "Nevim" "Tak já ti ti to řeknu, policajtskej mozeček" "Fakt!" "To jo povídá Joe" "A proč" "No víš kolik se musí sejít policajtů aby byla jedna porce."

 

Dva policajti jedou v autě Lojza a Maňas a potřebujou čůrat tak viděj rybník a řeknou si "Poď támhle" "Tak jo" Čůraj čůraj a čůraj až se Maňas zeptá: "Lojzo proč se ti dělat kruhy a mě ne" "Protože si ty blbečku musíš nejdřív rozepnout pokolopec."

 

Prosím vás pane mohl byste odejít pryč?!? Ne nemohl, teď jsem si tu po 10 minutách vykopal díru do ledu a chytám tady ryby! A vůbec víte kdo já jsem, jsem policejní prezident a vy mi nemáte co poroučet! A víte kdo jsem já ? - Správce ledního stadionu...

Prvního dubna přijde policista k Maňasům a povídá:
"Mám pro vás špatou zprávu, vaši maminku přejelo auto !!"
Všichni se dají do pláče...
"Apríl !!! Byl to traktor !!!"

 

Zastaví pojicista auto a ptá se:" Co vezete?"
Řidič mu odpoví: "Džem."
Policista na to: "Pojedete se mnou."
Na stanici policista povídá šéfovi: "Šéfe, on říká, že veze džem, v papírech má napsáno jam a auto má plné marmelády!

 

Příjde policajt do masny a říká: Prosil bych 10 dkg salámu. Prodavač: Omlouváme se ale máme jenom točený. Policajt: Tak to ne já jsem si nevzal džbánek.
 

 

Stěžuje si policista manželce: "Tak si to představ, Božka, doktor mi předepsal prášky na hlavu, ale když se předkloním, tak mi padají..."

 

Víte,jak policajt otevírá konzervu ? Vytáhne revolver a křikne: Jménem zákona otevřete!

 

Víte jak policajti sází brambory ?
Vysypou je na hromadu a řeknou: Rozejděte se.

 

 

Policajt při zatýkání upozorňuje zatýkaného: "Přestaňte mi nabízet, že mně nakrmíte olovem, nebo vám přišiju navíc pokus o podplácení úřední osoby!"

 

Víte jak poznáte, že posílal fax policajt?
Je na něm přilepená známka!

 

 

Víš, co to je, když před zvláštní školou stojí 20 policelních aut?
Sraz po dvaceti letech!

 

Upozornění:

Neberte si tyto vtipy nějak osobně jsou to jenom vtipy.

¨

©2007 - 2008  Hrajemesi.com